Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ilyenkor mit lehet tenni?

Ilyenkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Nem biztos, hogy pont a megfelelő helyre írtam ki a kérdésem, de remélem válaszoltok. Az a helyzet, hogy 4 napja eléggé megromlott a viszonyom a két emelettel felettem lakóval, az egész egy semmiségből, és az ő bunkóságából következett. Lényegtelen az ok, de ez alatt a 4 nap alatt először berúgta a bejárati ajtónkat, aztán következő nap halálosan megfenyegetett, tegnap nem találkoztam vele. Ma elkedezdte a kocsijában bömböltetni a zenét, direkt, hogy kinézzek az ablakon. Ott állt az autó mellett a feleségével, és két cigánygyerekkel. Mit lehet ilyen emberrel tenni? Két napja voltam bennt a rendőrségen, de a rendőrök azt mondták, semmit sem tehetnek, amíg vér nem folyik. Innentől minek a feljelentősdi, csak mégjobban megrontja a viszonyunkat. Most ott tartok, hogy valószínűleg provokálni fog, ez a 100 kilós vadbarom, nem mer egy nő ellen egyedül jönni, inkább hozott még két cigánygyereket. Mit tudok ilyen esetben tenni? Várjam meg, amíg agyonvernek, vágassam el a torkomat, vagy valaki tud valamit mondani? Minden választ előre is nagyon köszönöm.
2010. máj. 26. 13:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ilyen esetben a rendőrségnek kéne intézkednie. Elég baj az hogy nem csinálnak semmit. Jegyzőnél próbálhatod még meg bejelenteni a birtokháborítást, de az nem fog sokat érni. Jó esetben is csak kiszabnak rájuk egy pénzbírságot amivel nem érsz semmit. Próbálj esetleg beszélni a többi lakóval, összefogni velük. Kérdezd meg hátha valamelyiküket esetleg bántották már és akkor menj el velük a rendőrségre.
2010. máj. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem valószínű, hogy bántottak másokat, régebben elég sokat jártak hozzánk, a fickó felesége nem dolgozik, és unalmában csinálja a feszültséget. A férje meg egy papucs, aki csak a gyengébbet meri megtámadni. A rendőrségen annyit mondtak, hogy addig nem tehetnek semmit, amíg vér nem folyik. A másik, hogy feljelenthetem a fickót életveszélyes fenyegetésért, de csak egy videofelvétel van róla, amin hang nincs, így valószínű, hogy az ügyész visszadobja az ügyet. Onnantól pedig esélytelen lesz vele egy lépcsőházban lakni.
2010. máj. 26. 14:53
 3/6 anonim válasza:
próbálj meg a többi lakóval beszélni és talán nekik sem szimpi az ürge és akk a tulajdonossal kirugatod a házból aztán mehet ahova akar
2010. máj. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
berúgta az ajtód és a rendőr azt mondja semmit sem tehet? menj másik rendőrhöz mert ilyen nincs,vagy nem mondtad el neki a teljes dolgot...
2010. máj. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
mellesleg igen ez magyarország, ezek a romák, és nem rasszizmusból,hanem ilyen dolgokat akar megszüntetni a Jobbik.
2010. máj. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Csak félig cigány az illető. A házból nem lehet kirugatni, mivel társasház, saját tulajdonú lakásokkal... Nincs sem házmester, sem közös képviselő. Ilyen jó ház ez... Nem a rendőrrel van baj, hanem azzal, hogy a párom csukta volna be az ajtót, ő meg visszarúgta, így az ajtón nincs külsérelmi nyom. Tehát nem történt magánlaksértés. Ilyen a rendszer. Kérdés, én mit tehetek saját védelmemben, márt hát ugye van arányosság is. Nem tudom, pl ha látom, hogy úgy jön felém, hogy ütne, lefújhatom-e spray-vel.(CS gáz) Nem-e engem vesznek elő érte?
2010. máj. 26. 18:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!