Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Költözés előtti selejtezésnél...

Költözés előtti selejtezésnél tartok. Egy csomó olyan dolgom van, amit nem pénzért szeretnék eladni, csak szívesen odaadnám annak akinek kell. Hova érdemes feltenni?

Figyelt kérdés
Efgy csomó ruhát, sok könyvet stb.t- feltettem teszvezsre, vaterára az oké, azokéárt jó lenne pénzt kapni, ha keveset is. De találtam egy csomó olyan apróságot ami nekem nem kell, de másnak jól jöhet, amiért nem kérnék pénzt. Üres parfümös üveg, plüss, hajcsat, öv, stb. Szerintetek ezeket hova érdemes feltenni? Ami ismerősök körében elosztogatható, azokon is már túlvagyok, de sok az apróság, ami nekem kacat, de másnak hátha nem az. Bolhapiacra, hasonlóakra, se időm, se energiám.
2010. máj. 23. 22:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Felajánlhatod pl a szivesseg.net-en. :)
2010. máj. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Barátnőm is ad-vesz a tesz-veszen. Adott már nekem ruhát, mert mondjuk L-XL-es pénzért vett ruhák mellé ajándékba adtak neki S-M-eseket is, ingyen.

2010. máj. 24. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!