Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Költözés előtti selejtezésnél...

Költözés előtti selejtezésnél tartok. Egy csomó olyan dolgom van, amit nem pénzért szeretnék eladni, csak szívesen odaadnám annak akinek kell. Hova érdemes feltenni?

Figyelt kérdés
Efgy csomó ruhát, sok könyvet stb.t- feltettem teszvezsre, vaterára az oké, azokéárt jó lenne pénzt kapni, ha keveset is. De találtam egy csomó olyan apróságot ami nekem nem kell, de másnak jól jöhet, amiért nem kérnék pénzt. Üres parfümös üveg, plüss, hajcsat, öv, stb. Szerintetek ezeket hova érdemes feltenni? Ami ismerősök körében elosztogatható, azokon is már túlvagyok, de sok az apróság, ami nekem kacat, de másnak hátha nem az. Bolhapiacra, hasonlóakra, se időm, se energiám.
2010. máj. 23. 22:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Add oda a családsegítősöknek, akkor tuti, hogy jó helyre megy.
2010. máj. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdezhetem a Vaterás felhasználó neved?Vagy inkább ne? Jöhet privibe is. 27/L


A kérdésre is válaszolva:Esetleg az eladandó cuccaidhoz odatehetnéd mint ajándék,azt szeretik a vevők :)

2010. máj. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
A helyi családsegítőbe, karitászba, vöröskeresztbe tuti nem vinném, nagyon rossz tapasztalatom van velük. Akkor inkább kidobom:(
2010. máj. 23. 22:40
 4/12 anonim válasza:
100%
tedd föl vaterára 1 forintért :)
2010. máj. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A nagycsaládosok egyesületébe (NOE) is beadhatod, ott egészen biztosan a családok kapják, nem nyúlnak le semmit. Vagy ha van a környéketeken egy szegényebb család, biztosan nagyon örülnének neki! Nagyon jó ember vagy, szép, hogy másokra is gondolsz!
2010. máj. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
De lehet olyat, hogy odaírom, hogy csak pestieknek? Mert ha még csomagolgatnom, meg postára rohangásznom kellene vele, akkor nem igazán éri meg. Nem a pénz miatt, egyszerűen csak arra nincs időm, ezért is nem tettem fel ezeket oda.
2010. máj. 23. 22:44
 7/12 A kérdező kommentje:
A NOE jó ötlet, köszi, utánanézek, hogy hova lehet bevinni.
2010. máj. 23. 22:45
 8/12 anonim ***** válasza:
57%

Üres parfümös üveg? Azzal mit lehet kezdeni? :)))


A többi jó lehet valakinek. Én a kukára szoktam kitenni (vagy mellé) egy kis zacsiban az ilyesmit, mindig elviszik reggelre.

2010. máj. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Pl. van aki gyűjti az ismerőseim körében is az üres parfümös üvegeket, csak ilyen van már neki. Ezért is nem pénzért, csak hátha valakinek pont ez jó vmire. De ez csak 1 példa volt, egy nagy doboz van tele mindenfélével.
2010. máj. 23. 23:10
 10/12 A kérdező kommentje:
Én is tettem már ki a kuka mellé ruhát, de széttúrták és szétdobálták a kuka mellé. Azért tegyem ki, hogy másnap szedhessem össze, mert valaki az alapvető normákat sem képes betartani és szétdobálja?:(
2010. máj. 23. 23:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!