Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Nektek milyen érzés volt...

Nektek milyen érzés volt külön költözni a szüleitektől?

Figyelt kérdés
Párotokkal vagy egyedül költöztetek?

2017. márc. 7. 19:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül költöztem egyetem miatt. Szomorú voltam mert szerettem a szüleimmel élni de az egyetem ahova jelentkeztem messze volt a házunktól.
2017. márc. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Egyedult koltoztem, egy megvaltas volt.
2017. márc. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

Egyedül fogok elköltözni. Várom már

OFF

Miért lett lepontozva a kettes?

ON

2017. márc. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem a "helyes", elfogadhato valaszt adta.


En is egyetem miatt koltoztem ossze egy volt osztalytarsammal es egy ismeretlen emberrel. Kellett azert egy kis ido mig megszoktam, hogy ha ehes vagyok, akkor eloszor be kell vasarolni, majd fozni kell es nem eleg csak kivenni a hutobol a kesz etelt. Vagy ha 2 hetre elegendo penzt kapok, akkor azt be kell osztani es nem eppen idealis, ha mar az elso hetben elkoltom a 90%-at. Viszont maga az onallosag nagyon jo erzes.

2017. márc. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Tök jó volt!Én már a kis családommal költöztem ki anyámék kéglijéből(ők vidéken laktak),szóval nem azért kellet menni mert útban voltunk.Anyuéknál 1szobába laktunk 3an,nagyon jó volt hogy az egész lakást olyanra csinálhattuk amilyenre akartuk.Olyan saját lábra állós érzés.
2017. márc. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül költöztem, fura volt de nagyon jó. Azt csinálsz amit akarsz, tényleg onnantól érzed.
2017. márc. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Párommal költöztem. Nagyon vártam már, de mire oda jutottunk, hogy akkor lehet pakolni teljesen bepánikoltam. Azóta már megszoktam, de azért szívesen járok haza. 2 hónapja költöztünk.
2017. márc. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Mindenkinek ment a zöld!
2017. márc. 8. 17:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!