Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen érzés Budapesten élni?...

Milyen érzés Budapesten élni? Van valami különlegesség abban ha az ember budapestinek vallhatja magát? Milyen város igazából?

Figyelt kérdés
2016. szept. 13. 22:09
 1/5 anonim ***** válasza:
9%
Forgalmas nyüzsgő nagyváros, sok munkalehetőséggel, és sok szórakozási lehetőséggel, és a tanulmányi lehetőségek is jobbak. Viszont minden ötször annyiba kerül, a mocsok és a bűnözés az egekben, és rendkívül zajos is.
2016. szept. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha rossz helyre költözöl, akkor úgy jársz, mint az első, ha jó helyre, akkor pedig tisztaság, normális emberek, zöld területek, minden könnyen gyorsan elérhető, bármit el tudsz intézni bármikor stb stb
2016. szept. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 dickharta ***** válasza:
100%

turista város lett az utóbbi 10 évben.

a belvárosban kevés helyre tudsz bemenni úgy,hogy ne gyökér angolokkal,meg belgákkal kelljen osztozni a helyen..

külvárosba menj! a reggeli első levegővételedre nem kutyaszar szagot fogsz beszívni. bár ez azért javult,de a kutyahúgyszag se sokkal jobb. .

2016. szept. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 15kerben születtem és azt vettem észre egyre több a tanyasi aki idejött, úgyhogy már gondolom nem sokban különbözik a vidéki városoktól. Tájszólással beszélnek, koszosak és tanulatlanok. Őket leszámítva nem tudnám elképzelni, hogy máshol éljek. Itt mindig van nyitva valami, van tömegközlekedés és nem kihalt.
2016. szept. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 dickharta ***** válasza:

4-es. nézd meg a 15 ker mióta budapest része!

úgyhogy valószínűleg a nagyszüleid is ilyen ,koszos tanulatlanok lehettek. .

2016. szept. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!