Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Őszintén! Milyen gyakran...

Őszintén! Milyen gyakran cserélitek az ágyneműt? (hetente,2 hetente)

Figyelt kérdés
2010. ápr. 27. 15:20
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Ez a kérdés már legalább 10X fel volt téve itt az oldalon...egyszerűbb lett volna, ha visszakeresed.
2010. ápr. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
SE*GFEJ!!!!!!
2010. ápr. 27. 15:37
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén? Van hogy 2-3 hét is eltelik télen hogy kicseréljem.Nyáron azért 1-2 hét után lehúzom,mert ugye csak meleg van...De akkor jó,mert takarót nem kell cserélni,mert nem használunk,csak télen.Maradnak a párnák meg lepedők...
2010. ápr. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
2-3 hét!!Betegségek (nátha sbt)után azonnal!
2010. ápr. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos válaszokat! Csak azért kérdeztem, mert az anyósom szerint én nem vagyok eléggé gondos, mert 2 hetente mosom (cserélem) az ágyneműket, holott hetente kellene (szerinte). Nyilván, ha izzadósabb az idő, akkor gyakrabban cserélem, de szerintem ha 2 hetente van cserélve, az még nem gáz...

/Egyébként meg Ő sem cseréli le hetente.../

2010. ápr. 27. 21:57
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Télen minden 2.szombaton, nyáron minden szombaton.Ha lázas betegség lezajlik, akkor soron kívül, kávé vagy kakaó vagy pezsgő áztatás esetén szintén. Szoktunk még ágyban enni csokit is...
2010. ápr. 28. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!