Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Nagyon nagy lesz a változás?...

Nagyon nagy lesz a változás? (Bőven lent. )

Figyelt kérdés

Május végén fogunk elköltözni innen, Bp VII. kerületéből egy Pilisjászfalu nevű faluba. A szüleim már öt éve nézegettek ingatlanokat. És most..Végre minden egyenesben, elköltözünk. Én is mindig költözni akartam, nem szeretem a belváros zaját, szagát. Egy gyönyörű szép, nagy házba költözünk, 2000 m2-es kerttel. A ház 450 m2 négy darab fürdővel és kilenc szobával. A kertbe őzikék járnak, a tulajdonos odaszoktatta őket. A lakás árából, 52 millió forintból veszik meg a szüleim. Pár hónappal ezelött még nagyon izgatott voltam, de ahogy egyre közeledik a költözés ideje, egyre jobban gondolok a változásokra. Hogy nem lesz a sarkon élelmiszerbolt, ahol bármikor tudunk venni nasit.. Meg ugye a ruhaboltok, éttermek, szórakozóhelyek. Ezek fognak hiányozni, és egyre többet gondolok ezekre a dolgokra. Elviselhető lesz a változás?


16/L


2010. ápr. 25. 12:34
1 2 3
 21/21 -Pimpike- ***** válasza:

Szia!

Én esztergomi vagyok,lehet hogy nem Bp de itt is sok minden van, bolt majdnem minden sarkon. A vasút a város egyik felébe van onnét sokat kell majd sétálnod. Meg írod melyik suliba fogsz járni?

2010. ápr. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!