Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Nagyon nagy lesz a változás?...

Nagyon nagy lesz a változás? (Bőven lent. )

Figyelt kérdés

Május végén fogunk elköltözni innen, Bp VII. kerületéből egy Pilisjászfalu nevű faluba. A szüleim már öt éve nézegettek ingatlanokat. És most..Végre minden egyenesben, elköltözünk. Én is mindig költözni akartam, nem szeretem a belváros zaját, szagát. Egy gyönyörű szép, nagy házba költözünk, 2000 m2-es kerttel. A ház 450 m2 négy darab fürdővel és kilenc szobával. A kertbe őzikék járnak, a tulajdonos odaszoktatta őket. A lakás árából, 52 millió forintból veszik meg a szüleim. Pár hónappal ezelött még nagyon izgatott voltam, de ahogy egyre közeledik a költözés ideje, egyre jobban gondolok a változásokra. Hogy nem lesz a sarkon élelmiszerbolt, ahol bármikor tudunk venni nasit.. Meg ugye a ruhaboltok, éttermek, szórakozóhelyek. Ezek fognak hiányozni, és egyre többet gondolok ezekre a dolgokra. Elviselhető lesz a változás?


16/L


2010. ápr. 25. 12:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

nem cserénék veled,hiába tüntök milliomosnak...

én tökéletesen elvagyok a 35m2-es lakásban,100 méteres körzetben van minden ami kell...



2000m2-es telek? szomszédot meg távcsővel látod csak...



laktam falun,soha többet,nekm kell a zaj...



de neked lehet pozitiv lesz,ha azt irod hogy vágysz a csendre...



meg lassan 17 leszel,lehet jogsid,kocsid,akkor már nem gond ha a bolt 100 méter helyett 3 kilométerre van...

2010. ápr. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem vagyunk milliomosok, csak a szüleim elérték mindazt amit akartak negyvenöt évesen, amit más csak hatvan éves korában tudott.


Jobb oldalon az erdő, elől ugye a telek, hátul meg az utca van. Bal oldalon van egy szomszéd, de igen ők is elég messze, mert a két ház között van még egy eladó telek.


Igen! Vágyom a nyugalomra, és a csendre. Talán tényleg jó lesz, és pár éven belül a jogsit is letehetem.


Jó lehet neked, mindig is arról álmodoztam, hogy egyedül lakok a kutyámmal egy icipici lakásban.

2010. ápr. 25. 12:52
 3/21 anonim ***** válasza:
51%

egy elkényeztetett kis liba vagy.

ha nem dicsekedni akarsz, akkor mit dicsekszel, h hány szoba meg fürdőszoba van? egyébként meg minek hármótoknak 9 szoba? bújócskázni fogtok?


ha én lennék az OTP góréja, még akkor sem vennék magamnak felesleges dolgokat.


úgy látszik a szüleid is csak státuszszimbólumként vesznek maguknak ekkora drága házat, hiszen ha eddig jó volt nektek pesten, akkor ezután sem halnátok bele, ha itt maradnátok.


én pl. tök jól elvagyok a kis 50nm-en a barátommal, de ha lesz gyerekünk akkor sem költözünk ki vidékre, és nem veszünk 10szobás palotát, csak azért hogy az ismerőseink lássák, hogy még ezt is megengedhetjük magunknak...

2010. ápr. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

boccs, kimondta, hogy hárman vagyunk?

Két öcsém, és egy nővérem van. És apámnak dolgozószoba kell. Egyébként. Nem villogni akarunk az ismerőseinknek, mert a saját körünkben a talajt súroljuk. És ha akkora egy elkényeztetett liba lennék, saját magunknak épitettünk volna házat, olyat amilyet igaziból akarunk.

2010. ápr. 25. 13:06
 5/21 anonim ***** válasza:

"Elviselhető lesz a változás? "


Igen. Vagy nem. Embertől függ, van aki elviseli, van aki nem. Mint mindenféle változást. Mégis melyik féle ember válaszát várod?

2010. ápr. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Olyan félét, aki már tapasztalt ilyet.
2010. ápr. 25. 13:15
 7/21 anonim ***** válasza:
Mi is Pestről költöztünk vidékre, nekem azt volt nehéz megszokni, hogy nincsenek velem a haverjaim, nem tudok átugrani a szomszédba a barátnőimhez, minden messze van... Nem tudom van-e barátod? Ő mit szól hozzá, hogy elköltöztök? Ha nincs, akkor meg vidéken elég kicsi az esélye, hogy találsz...
2010. ápr. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Igen, van. Lassan már egy éve együtt vagyunk. Megígérte hogy mindenhéten lejön, a hétvégét esetleg ott tölti. És a legjobb barátnőmet is lefogja hozni kocsival, mert neki már van jogsija. A suliváltástól is félek egy kicsit... Esztergomra fogok járni.
2010. ápr. 25. 13:40
 9/21 anonim ***** válasza:

figy,első vagyok

16 vagy most,még 2 év és továbbtanulsz (abból kiindulva hogy apukádnak dolgozó szoba kell,gondolom nem gyárban soron dolgozik,akarják hogy tanulj tovább)


szoval még ha nem is éreznéd annyira jol magad,2 év és elkerülsz városba,nem is valószinű hogy közeli városba hogy be tudj járni,vehetsz ki magadnak kis lakást ahol élhetsz egy kiskutyussal...hétvégére meg hazajárhatsz ahol hatalmas területen még a kutyus is el lesz...

2010. ápr. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
jó volna, ha hamar elmenne ez a két év... apa számítógépes grafikus, mindenképpen akarják, hogy tanuljak tovább.és tényleg jó volna, főleg a kiskutyussal egy pici lakásban :)
2010. ápr. 25. 13:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!