Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mi jut eszedbe Ózdról?

Mi jut eszedbe Ózdról?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 14. 17:51
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
72%
Te tetted fel a hasonló kérdést Ózdról?Ott már válaszoltam, nekem szülővárosom,és szeretem....Sok helyen vannak már cigányok, sajnos itt is elszaporodtak. De szomorúan olvasom, hogy elsősorban azok jutnak az emberek eszébe róla. Képzeljétek el akkor nélkülük a várost:)Meg Borsodot...
2010. ápr. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
100%
Ja ,és sok szép helye van,mi pl. a cipóban laktunk, nagyon szerettem...A Gyújtó,Újvárostér szintén jó helyek...
2010. ápr. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
100%

Ózdon születtem, és ott éltünk a rendszerváltásig. Akkor a munkanélküliség elől menekültünk fel Pestre, még éppen időben.


A hely maga gyönyörű. A hegyek, a levegő, a kanyargós szerpentinek mind szép emlékeket ébresztenek bennem. (Friss jogsival látogattam haza egyszer, és az úton többet tanultam, mint az összes vezetéstechnikai órámon együttvéve! :) )


A nagymamám Cipóban lakik, így az a hely egy biztos pont az életemben. Sok más rokon is lakik Ózdon.

Van sok szép emlékem, kedves ismerősök, szép történetek. Tény, hogy nagy a szegénység, és vannak olyan részei Ózdnak, ahová soha be nem tenném a lábamat, legfeljebb páncélautóban, és az is igaz, hogy némelyek azt hiszik, hogy nekik mindent szabad. De ha az ember jó helyen keresgél, akkor nagyon jól érezheti magát Ózdon.


A Rió diszkó valóban központi hely, mint ahogy a kis pizzériák, beülős klubok, biliárdtermek is azok. Esténként érdemes autózni egyet a városban, sok fiatal is ezt teszi. :)


Aki viszont családos, és nyugalomra vágyik hangos zene helyett, az hatalmasakat kirándulhat a hegyekben (már ami még maradt belőlük a falopások után).


Aki autóval megy Ózdra, az vigyázzon a szerpentineken (nagyon élesek a kanyarok), és a kis falvakban, ahol a kerékpárosok, és a gyalogosok öngyilkos dolgokra képesek az úton!

2010. ápr. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
67%
Sajnos nekem is csak Majka meg a cigányok ugrik be róla...mint Olaszliszkáról kifejezetten a lincselés(:
2010. ápr. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:

18:47 Igazigaz.


Igen én tettem fel a másik kérdést is... csak oda nem érkezett elég válasz. =/

Elég szomorú hogy sok embernek "ózd rossz oldala" van előtérbe... :S

2010. ápr. 14. 20:56
 16/36 anonim ***** válasza:
100%
Off.Gondoltam:) ...és neked mi a véleményed,szeretsz ott lakni,melyik részén laksz(ha elárulod):)
2010. ápr. 15. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:

:)

nekem tetszik Ózd. Igaz most picit megállt a város, de szerintem ez sok helyen így van.:)

Imádok itt lakni...a barátok, a család, és maga a hely miatt is. :) szerintem vannak nála sokkal rosszabb helyek is. Sok szép rész van itt, és a környéken. Aki még nemjárt itt, annak nagyon ajánlanám :).

Én a Március 15 út felett, a Baranyai utcában lakom. :)

2010. ápr. 15. 12:08
 18/36 anonim ***** válasza:
100%
nahát, elsőre én is azt mondtam volna hogy Majka meg a romák, de így hogy többen írtak róla, még kíváncsi is lettem, milyen lehet, sosem jártam ott.
2010. ápr. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
100%
:) Szép környéken laksz akkor ^^ A Baranyin lakott egy volt osztálytársam,én pedig szerettem volna mindig ott lakni:))
2010. ápr. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
100%
Azt a részt én is szeretem,arra megyünk anyuhoz,az Újvárostérre, a csónakázó-tó mellett....
2010. ápr. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!