Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Aki köttett be riasztót megbánta?

Aki köttett be riasztót megbánta?

Figyelt kérdés

Nagyon gondolokodom ,félős vagyok!

Éjjel még pisilni is félve megyek ki. Mostanában furcsa zajok vannak a lépcsőházban! Nagyon sok betörés van a környéken és mi sokat nem vagyunk itthon!

De viszont 2 év hűséggel havi 4500.-

Nem bánom meg? Nem felesleges pénzkidobás?


2016. máj. 3. 22:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
De, megbanod. Ha ennyire rettegsz, kottesd be, ha nincs ra penzed, ne kottesd be. Amugy ha tenyleg betornek, az orszolgalat ugysem er oda idoben, ugyhogy felesleges olyat kottetni, inkabb valami irgalmatlanul hangosat.
2016. máj. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 TappancsMancs ***** válasza:
Tájékozódj neten, tudod hány féle megoldás van...?
2016. máj. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 TappancsMancs ***** válasza:
2eshez hozzáteszem... a riasztó nem csak ennyi hogy szirénázik itt meg az örsön...
2016. máj. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
55%

Akármilyen ridegen fogalmazott az egyes, igazt kell adnom neki.

Az őr jó eséllyel nem ér ki. De ha szerelsz be kamerát ( elég 1 db, ami a bejáratot figyeli ) vagy egy jó hangos csengőt / riasztót, akkor az is hasznos tud lenni. És sokszor olcsóbbra jön ki.

Elvégre ez a 108 000 forint igazából akkor térül meg, ha betörnek hozzátok. Ellenben egy pár ezer forintos riasztó lehet elriasztja a betörőt.


[link]


Egy ajtóék, ami riasztó. Elemes, rohadt hangos. 1500 forint, de még akció nélkül is 2000. Ha minden ablakba teszel és az ajtóba, akkor sem több 20 ezernél ( nem tudom hány ablak van a lakásodban ). Mi is ilyet használunk. Szerencsére egyelőre nem volt élesben használva.

2016. máj. 4. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha társasházban laksz, bőven elég a mozgásérzékelős riasztó.
2016. máj. 4. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Ablakba nem kell,mert 10. emelet, mozgásérzékelő nem jó,mert van egy cicánk.

Ezzel a nyitásérzékelővel az a gond,ha profikrol van szó akkor semmibe nem telik neki kikapcsolni. Ameddig rátekint és kikapcsolja kb 10 másodperc.

Azért nem mennénk csődbe havi 4500-tól, de nem szeretek felesleges dolgokra költeni! Viszont beépíteni 50-60 ezreznünk jelenleg nincsen rá!

2016. máj. 4. 06:51
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem mozgás érzékelõs van 115 ezer volt beszerelve. Nem bántam meg.
2016. máj. 4. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ez egy ajtónyitó lenne és egy mozgásérzékelő ami a macskát nem érzékeli. És fontos,h az ajtónyitót úgy is be tudom kapcsolni,hogy itthon vagyok.
2016. máj. 4. 07:24
 9/12 anonim ***** válasza:
Számos hasonló dolognak lelki háttere van és a realitáshoz semmi köze. Ez olyan, mint a biztosítás. Ha meg tudod technikailag akadályozni a bejutást (ráccsal, rejtett zárral, bármi más trükkös módszerrel), akkor az többet ér, mint a rendőrségre bekötött riasztó.
2016. máj. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 kovpet ***** válasza:
Először fizikai akadály (van rendes biztonsági ajtód?) meg valami otthonvédelmi fegyver és csak utána riasztó.
2016. máj. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!