Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ha felettem...

Mit lehet tenni ha felettem lakók direkt zajonganak, mert zavarja őket az erkélyen dohányzás?

Figyelt kérdés
2016. márc. 10. 08:14
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
81%
Vagy a férjed ráveszed, hogy ne dohányozzon, vagy tűröd a zajt. Az úgy nem megy, hogy ti bebagóztok hozzájuk, ők meg csendben tűrik...alkalmazkodjatok!
2016. márc. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

10# tán te vagy a szomszédom?


Többieknek köszönöm, hogy válaszoltak!

Mindenképp szeretném megoldani ezt a problémát.

2016. márc. 10. 10:09
 13/21 anonim ***** válasza:
65%
2 már ne haragudj, de nem kéne ilyen képeket linkelgetned. Mit képzelsz hol vagy?
2016. márc. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

már többször volt itt hasonló kérdés:


http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__lakohely-szomszedok__..


valószínüleg úgy gondolja, ha ti nem vagytok rá teintettel, ő sem lesz. Ez így elég korrekt, úgyhogy csak az lehet megoldás, ha máshol dohányzik.

2016. márc. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Köszi elolvasom!
2016. márc. 10. 12:05
 16/21 anonim ***** válasza:
77%
Nem kell kifüstölni őket, majd megnyugszanak. Igazából csakis a ti hibátok ez a helyzet...
2016. márc. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
76%

Sajnos, arra képtelen vagy, hogy megváltoztasd a bagóbűz terjedési irányát (egyébként más irányban is élnek emberek).

Így több előttem szólóhoz hasonlóan az a véleményem, hogy a férjed bagózási szokását kell megváltoztatnod:

1. leszoktatod;

2. bagózzon a hálószobátokban (ha te el tudod viselni a bűzt);

3. költözzetek el valahová, ahol elviselik a bagóbűzt (ahol nincsenek szomszédok).

2016. márc. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
12%
Mégis miért zavarja őket, hogy az erkélyen dohányzik? Egyébként az erkélyed a lakásod része (beleszámít a lakingatlanod négyzetméterébe), tehát a tulajdonod és azt csinálsz az erkélyeden (ahogy a lakásod többi részében is), amit akarsz! Te fizetsz érte! Nem tudom, mikor zajonganak, de én felhangosítanám a tv-t!
2016. márc. 17. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
55%
Próbáljon konstruktívan a problémához állni. Legyen kíváncsi arra, hogy milyen mértékben teríti be a szomszéd lakását a férje bagózása. Ha ezzel tisztában lesz, akkor maga is a harcolni fog a férje irritálóan rossz szokása ellen.
2016. márc. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Köszi 18-as. Főleg éjjel úgyhogy tv hangosítás annyira nem megoldható mert mást is zavarnánk vele.
2016. márc. 19. 17:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!