Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Sürgős! Használt óvszert le...

Sürgős! Használt óvszert le szabad húzni a WC-n papírzsebkendőbe csomagolva? Okozhat dugulást valahol?

Figyelt kérdés
2015. aug. 18. 00:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Dobd a kukába
2015. aug. 18. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A kukába biztos nem dobom, mert bárki megláthatja... :S
2015. aug. 18. 00:50
 3/11 anonim válasza:
0%
Elvileg nem szabad, gyakorlatilag szerintem mindenki úgy csinálja.. Én tuti nem dobnám a kukába, hogy ott díszelegjen!:D
2015. aug. 18. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Zsepibe csomagolva nem látszik

Amúgy nálatok házkutatás lesz, hogy a szemetet is átnézik?

Dobsz a tetejére valamit és kész, ha ekkora para.

2015. aug. 18. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Igen, mamám a szemetemet mindig átnézi.. és válogat.. papírt meg ilyeneket.. :(

a nagy kinti kukába meg nem jó, mert ma volt a kukás és még szinte üres és feltűnő lenne benne a zsepi.. :S

2015. aug. 18. 01:07
 6/11 anonim válasza:
81%
Basszus. Bocsánat a kérdésért, de ha ennyire megalázónak érzel egy használt kondomot, akkor miért élsz szexuális életet? Velem előfordult már, hogy anyám szedte össze a földről, mert ott maradt és nem azért éreztem magam kellemetlenül, mert "megtudta", hogy használunk ilyesmit...
2015. aug. 18. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
71%
"Velem előfordult már, hogy anyám szedte össze a földről," No B+!!! A szoba sarkába nem szoktál odasz-rni, hogy a szolgalélek anyádnak legyen mit feltakaritani??
2015. aug. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
32%

Nem mondod, hogy mutter a használt pzs-t is összegyűjti? Kimossa, vagy a másik oldala úgyis tiszta?


De a kérdésedre: lehúzhatod a wc-n, pzs nélkül is, csak nyomd ki belőle a levegőt, mielőtt bekötöd a végét. Ha sok levegő van, akkor nehezen megy le, úszik a vízen.

Nem okozhat dugulást, semmilyen formában. Se nem túl nagy, se nem olyan szálas anyag, ami a lefolyó összetételi hibáinál felakadhatna, mint egy darab rongy, és szűkületet okozna.

2015. aug. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Azért nem akarom, hogy lássák, mert egy családtag lejárt óvszerét próbáltam fel (egyedül), hogy milyen, tehát nem voltam akkor nővel és érdekes lenne számukra az, hogy XY óvszerét használtam el..
2015. aug. 18. 13:20
 10/11 anonim válasza:
63%

#7: Biztos én vagyok az egyetlen aki nem battyog ki levétel után a kukához kidobni. Mindenesetre rosseb se gondolta volna, hogy bejön reggel pakolászni.



#9: Így már értem. A zsepi szét fog foszlani és utána ugyanúgy dugulást tud okozni, szóval inkább valami egyéb "csomagolásban" próbáld kidobni a _kukába_. Pl: Kólás fém doboz, vagy összegöngyölt alufólia.

2015. aug. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!