Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A kis fiam felragasztott egy...

A kis fiam felragasztott egy matrica nem tudom eltőntetni helyet hogyan lehet?

Figyelt kérdés
2010. márc. 7. 16:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
46%
Mi van????? Olvasd már mit írtál!!!!!!!!!
2010. márc. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Nem mindegy hogy fára vagy üvegre ragasztotta-e. Én egyébként vizes szivaccsal megdörzsölöm és ha eléggé fölpuhult a matrica,akkor nagyon óvatosan pengével lekaparászom. Persze ügyelve arra,hogy ne karcoljam össze a fát/üveget. Nálunk ez vált be.
2010. márc. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
54%
mi van?????? jól beszélni magyartot!!! 5 elemi: három első, két második osztályt sikerült elvégezni...
2010. márc. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
műanyagra cifel próbáltam már de nem jött le
2010. márc. 7. 16:55
 5/14 anonim ***** válasza:
77%

Miért kell lecikizni? Lehet, hogy 1. nem magyar anyanyelvű az illető, 2. esetleg magyar, de régen külföldön él és ritkán beszél az anyanyelvén.

Nem elsőre, de azért érthető a kérdés.

2010. márc. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
83%
Előző vagyok, a kérdésre meg elfelejtettem válaszolni: próbáld meg körömlakk lemosóval vagy tisztaszesszel, bár ezek foltot marnak a műanyagra :((
2010. márc. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
10%

" 1. nem magyar anyanyelvű az illető,"


Akkor menjen arra az oldalra, ahol anyanyelvén beszélhet!


"2. esetleg magyar, de régen külföldön él és ritkán beszél az anyanyelvén. "


Ha elment, mert itt olyan sz*r, akkor ne látogasson magyar oldalakat, mert az olyan sz*r.

2010. márc. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
72%
Mindenki azt csinál amit akar. Mért ne írhatna magyar oldalra attól ha pl.külföldön van. Ha valaki külföldre megy,nem biztos ám hogy azért megy el,mert itt olyan sz*r. No de lényegtelen. :) A kérdésre ment értelmes válasz,vitatkozni meg kár tovább.
2010. márc. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem így akarta:


A kisfiam felragasztott egy matricát, de nem tudom el tüntetni a helyét, hogyan lehet?

2010. márc. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A kisfiam felragasztott egy matricát. Nem tudom eltüntetni a helyét. Hogyan lehet?


Ugye, ezt akartad írni?


Szóval nem mindegy, hogy hová ragasztotta. Ha Cif-fel próbáltad, és nem ment le, próbálkozz egy kis acetonnal, hátha az oldja a koszt a felületről.

2010. márc. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!