Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Minikonyhával kapcsolatban...

Minikonyhával kapcsolatban van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki mint egy mikró a tetején 2 főzőlappal. Miket tud ez a készülék? Sütni (mint a rendes sütőben) és főzni is lehet vele? Árammal működik? Megéri egy ilyen beszerzése olyan helyre ahol nincs gáztűzhely de nem akarok hidegkaján élni./ Pici bérelt szobáról van szó/
2015. ápr. 8. 08:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van: [link]

Nagyon jó. Árammal működik. Arra figyelj, hogy a főzőlapokon lehetőleg a főzőlap méretével megegyező nagyságú edényt használj (lehet kisebbet is, de akkor a főzőlap le nem takart része feleslegesen melegít)

Lehet benne sütni is, nagyon jó a sütője. A forgónyársas sütést még nem próbáltuk benne.

1-2 személynek nagyon megéri, főleg, ha pici helyed van.

2015. ápr. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen válaszod :) 2en lennénk és pici helyen reggel láttam hogy egyáltalán létezik ilyen és nagyon megörültem, ez azért sokkal többet tud mint a rezsó a sütőnek külön örülök mivel cukrász vagyok :)
2015. ápr. 8. 20:09
 3/4 anonim ***** válasza:

A főzőlapja jobb, mint a rezsóé (azelőtt azt használtunk)

Sütivel nem próbáltuk a sütőjét (csak bolt fagyasztottal), de húsokhoz nagyon jó.

Biztos ti is szeretni fogjátok.

Jó sütögetést!

2015. ápr. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítséged, már nézegettem is több oldalon és azt hiszem rendelek egyet :)
2015. ápr. 9. 07:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!