Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A SPAR Thomas edények, milyen...

A SPAR Thomas edények, milyen minőségűek? Van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
Furcsállom azt, hogy nem találok egy képet vagy leírást a neten ezekről. Néztem külföldi oldalakat is de semmi.

2015. febr. 5. 09:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem találtál róla semmit, mert a cég most gyárt először edényt, éppen erre a SPAR akcióra. Az eredeti ára is olyan borzasztan túlárazottan lett kitalálva, hogy a kedvezményes ár még éppen versenyképes legyen. Több tételt figyelmesen megnézve azok, amikhez fedőt is árulnak, még kedvezményes áron is túl drágák.


Egyszer már jártam úgy akciós "magas minőségű" edényel, hogy rögtön az első alkalommal leragadt benne a rizs. Azóta sem lehetetett kisikálni. A cicának melegítem benne télen a tejet azóta, olyan magas minőség volt :-)

2015. febr. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem pontokat ne gyűjtögess erre! Tesco-ban vettem 50%-osan is baromi drágán lábosokat,a fedőjük gyönyörű és belül teflonosak mégis sikerült leégetni belül is.


Darabja volt 10-15ezer ...

2015. febr. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. A páromnak a nővére 2 éve Thomas edényt használ, akkor az hamisítvány? Mert teljesen másképp néz ki, mint a mostani SPAR-os Thomas. Vagy régebben is próbálkoztak gyártással?
2015. febr. 5. 14:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a mostaniak beváltak! Legalább is a fazék és a mártásos lábos! Ajándékba kaptam, nem vallottak vele kudarcot!
2015. máj. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Ppiotrpro válasza:
SZaisztok, Én vettem nem is egyet a spar-ban. TÖKÉLETESEN MEG VAGYOK ELÉGEDVE: Nem ragad nem tapad stb...
2016. máj. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!