Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Miféle élősködő lehet ez?

Miféle élősködő lehet ez?

Figyelt kérdés
A lakásunk nemrég (kb. féléve) lett felújítva. Azonban valamelyik éjszaka különös dologra lettem figyelmes. A falon nagyon apró rovarok mászkáltak, és ez minden éjszaka hasonlóképpen folyt. A rovarok alakilag nagyon hasonlítanak a közönséges levéltetűre, azonban annál valamivel kisebbek és halványbarna színűek. Szabad szemmel alig látható. Vagy nagyítóval vehető észre, vagy ha az ember jó közel megy a falhoz. A rovar egyébként eléggé sérülékeny. A lehető legkisebb és legfinomabb érintéstől is elpusztul, tehát egyáltalán nem szívós. Ennek ellenére viszont meglehetősen gyors, ugyanis mikor megzavarom, eléggé sebesen kezd mászni. Van valakinek valamilyen tippje, hogy ez mi lehet? Tetű, atka? Élősködhet ez az emberen?
2010. jan. 27. 13:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én arra tippelnék, amelyik szereti a nedves virágföldet. Olyan mint egy mini légy.


Szerintem nálatok is ez lehet, mint itt:

http://www.gyakorikerdesek.hu/otthon__egyeb-kerdesek__624972..

2010. jan. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szerintem poratka

[link]

2010. okt. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!