Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Lassan hónap vége, mi az ami...

Lassan hónap vége, mi az ami fogyóban van nálatok a háztartásban és hány főre? Élelmiszer, mosópor bármi?

Figyelt kérdés
Nekünk ma döbbentem le, még nincs itt a nagybevásárlás ideje, de jó sok minden kifogyott, vagy kifogyni látszik, gondolom ez a január különösen hosszú volt. Elfogyott: liszt, olaj, hagyma, delikát, tej, csirke hús, disznó comb, szalonna, felvágottak. Vészesen fogyóban: pelenka, öblítő, benzin. Hárman lakunk a férjemmel és a kisfiammal.
2010. jan. 26. 17:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

mi is hetente vásárolunk. ennek megvan az az előnye, hogy minden héten tudok az akciós termékekből válogatni. ha havonta mennék, akkor csak az aktuális akciókat tudnám kihasználni. így viszont ha valami olcsóbb és tudom, hogy nemsokára elfogy otthon, akkor veszek. főleg mosóporból, kozmetikai termékekből, wc papírból és nem romlandó élelmiszerből van erre lehetőség. otthon meg nem kér enni. ezeket a termékeket sosem veszem teljesen áron. néha romlandóból is többet veszek, főleg ha fagyasztható. sajtból megveszem a tömböt, az jóval olcsóbb, felét lefagyasztom.

így igazán sosincsenek a dolgok kifogyóban és egész olcsón lehet vásárolni.

tankolni meg úgy szoktunk, hogy csak ha használjuk a kocsit. mivel nem kocsikázunk minden nap azt tudjuk előre, hogy mikor megyünk vele, kb mennyit, akkor tankolunk, az el is fogy.

2010. jan. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ma vettem 2 flakon fél literes mosogatószert, öblítőt, súrolószert, mosószappant. Múltkor vettem 10kg-os Dosiát és abból még bőven van. Hypot 10 darabjával szoktam venni a 100ft-osban,még 3 db van. Elfogyott a húsleveskocka,de többi van.
2010. jan. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!