Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Honnan tudhatnám meg azt,...

Honnan tudhatnám meg azt, hogy hány m2 es egy ingatlan ha az nyolc személyes?

Figyelt kérdés

[link]

Van ez a weboldal és én nem tudom,hogy milyen adatokat kéne megadnom. Egy nyolc személyes ingatlan esetén amit ki adhatok egy faluban 338 euróért. Azt sem tudom,hogy milyennek kell lennie ha 338 eu ért akarnám kiadni benne azt a nyolc darab helységet amibe bele tartozna a wc hely,szoba stb...

Segítsetek miket írjak bele a kalkulátorba ami a weboldalon van.


2014. okt. 26. 20:57
 1/3 A kérdező kommentje:
Erkély pedig 8-2db lesz mert a 2 föld szintinek nem lesz erkélye.Szóval egy három emeletes épületről lenne szó.
2014. okt. 26. 20:59
 2/3 A kérdező kommentje:

Vagy inkább itt.

[link]

2014. okt. 26. 21:04
 3/3 TappancsMancs ***** válasza:

A négyzetméter szempontjából lényegtelen, hogy hány személyes. Ha van mondjuk 4 hálószoba és mindegyik kétágyas akkor az nyilván 8 személyes, de ettől négyzetméterre lehetnek nagy szobák vagy kicsik is.


Azt hogy hány m2 úgy számolhatod ki, hogy minden helységet lemérsz méterben és szorzod a két fal hosszát. Például ha egy helység 4m x 5m -es, akkor 4x5= 20 m2 a szoba. Aztán szobánként összeadva az ingatlan össz négyzetméterét kapod.

2014. okt. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!