Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ingyen családi ház falun vagy...

Ingyen családi ház falun vagy hitelre a városban?

Figyelt kérdés

Adódott egy lehetőség, hogy kaphatunk egy nagy családi házat egy faluban, ingyen. Annyi lenne, hogy kicsit fel kéne újítani, a kedvünkre átalakítani (erre lenne pénzünk hitel nélkül). Melléképület, garázs, kút, nagy udvar van hozzá. A falu csendes, jó környék, van gáz, víz, villany, internet, kábeltévé, stb.

A megyeszékhely kocsival 25-30 perc, busszal kb. 45 perc.

A faluban szembe szomszédunk lennének anyósomék, akik tudnának nekünk sokat segíteni a ház körül is és a felújításban is.

Egyedül mégis az utazás miatt aggódom, hogy kicsit bonyolultabb lenne munkába eljutni, illetve haza.

Viszont a városközpontban sem szeretnék lakni, több okból is (most a város szélén lakunk, kb. 15-20 perc busszal a központ, kocsival 5-10). De kecsegtető, hogy hitel nélkül lenne egy saját házunk...ti hogy döntenétek? Hogy lehetne a legjobban mérlegelni? Milyen szempontokat vegyek még figyelembe?



2014. aug. 18. 11:18
1 2
 11/12 Errrika válasza:
79%
Beszűkült élet?Amig pesten laktam azt sem tudtam ki lakik a szomszédban.ja meg a 60-80ezres rezsik.múlt hónapban 15ezer volt a falusi rezsink.Egy csomó barátunk van.a városban meg kerülgethetem a sok hajléktalant és ha kimegyek az utcára még a levegőért is fizetünk.pest soha többé.pedig ott születtem:)
2015. dec. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Hogy döntöttél kedves Kérdező?
2017. jan. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!