Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szolnokon nem létezik más...

Szolnokon nem létezik más elrendezésű lakás csak ilyen?

Figyelt kérdés

2 egész szobás lakást szeretnénk vásárolni. Kb 1hete kezdtem el nézelődni és szinte csak az alábbi felosztású lakással találkoztam:

-Bal kéz felől konyha, mellette fürdő, a folyosó végén az erkélyes nagyszoba, ebből nyílik a másik szoba, ami a fürdőből is megközelíthető. Vagy ennek a fordított verziója.

Hihetetlen, de anyósomék ilyenben laknak, anyósom anyja is, unokatesómék is, apám is ilyenben lakott egy darabig, sőt annó én is egy ilyenben nőttem fel.

Nézem a hírdetéseket, de csak a széchenyin találok más elrendezésű lakásokat, amik nagyon tetszenek. De oda nem költöznék, csak a belváros jöhet szóba. Miért volt ilyen nagy divat így kialakítani a lakásokat? Én rosszul érzem magam amikor a szűk folyosón kell átmenni, amit előszobának neveznek. És szerintem felesleges ez a folyosó, egy csomó hasznos teret vesz el a lakásból.


2014. júl. 8. 21:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezeket a lakásokat méterszer méteres panelból építették. A panelekből nem is lehetett volna különféle elrendezésű lakásokat építeni, statikai problémák miatt. Az előszoba szükséges rossz. Ha nem lenne, akkor a lépcsőházból egyenesen a konyhába jutnál, és onnan a kamrába és a WC-be.

De ilyen házakat láttam Ingolstadtban is. Ezekben laknak ott a törökök.

De a házgyári lakások is mind egyformák.

2014. júl. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Vasútállomás környékén van másféle is. Nem panel, téglablokkos.

A belvárosban vannak a régi építésű házak, azok is teljesen mások, inkább a pesti bérházakra hasonlítanak, de az egybenyíló szoba jellemző sajnos.

2014. júl. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!