Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan legyek önálló?

Hogyan legyek önálló?

Figyelt kérdés
28 éves vagyok, és kellene valami önállóság féleség, hogy kezdjem? Van munkám, nem vagyok reménytelen :)
2014. máj. 25. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Moss magadra első körben. Mosószer,öblítő,teregetés,vasalás,elpakolás a szekrénybe.
2014. máj. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Gondolom, a szuleiddel laksz :)


Eloszor kezdj olyannal, hogy tanulj meg mosni. Milyen tipust/szinut hogy kell kimosni, hogyan kell vasalni, hajtogatni.


Aztan vegyel egy tanitos szakacskonyvet, es tanulj meg fozni. Eloszormcsak egyszerubb eteleket, aztan a bonyolultabbakat.


Utana vedd kezedbe a penzugyeket. Havonta a fizetesed legalabb tiz szazalekat tedd felre, es a maradekot oszd be, gyujtogess.


En igy tennem.

2014. máj. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igen, velük. Talán összejöhettem volna egy lánnyal, és akkor mentem volna albérletbe hozzá, ez nem azt jelenti, hogy ezt is akarom. Csak hát nincs 20 millióm egy kis panelre...
2014. máj. 26. 21:09
 4/6 anonim ***** válasza:
Csajozz. Aztán összedugjátok a... fejeteket is.
2014. máj. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

na ez a legérdekesebb, ilyen ördögi kör:


nem akarok elköltözni egyedül, csak nővel.

Egy nő csak akkor tekint életképesnek, ha egyedül lakom.

2014. máj. 27. 00:13
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem először költözz el, aztán csajozz. ;)
2014. jún. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!