Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » UPC vagy T-Home műholdas tv...

UPC vagy T-Home műholdas tv előfizetés? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy samsung 6320-as tévét szeretnénk venni, de nem tudjuk, hogy milyen előfizetést válasszunk. A UPC Direct+-t néztük a HD csatorna csomaggal együtt és a T-Home családi+HD csomagot. A UPC az drágább lenne, de több csatorna van és ott a csomagban van Discovery Science, amit régebben sokat néztem... A T-Home-nál pedig van ilyen minicsomag, amiben ez meg van és még további tudományos műsorok is, de akkor meg szinte ugyanott vagyunk, mint a UPC-nél, mivel abban a csomagban már alapból van. Nem? Amúgy két tévére kell. Segítsetek! Ti melyiket ajánlanátok? Melyik éri meg jobban? Tapasztalatok ezekkel kapcsolatban? Időjárást mennyire bírják? (Most amúgy Digi tévé van és már nagyon sok csatornát kivettek anélkül, hogy értesítettek volna..)

Válaszokat előre köszönöm!



2014. jan. 25. 10:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Anno upc kábel volt,de eléggé darabos lehetett az a kábel... új helyre költöztünk ahol csak műholdas lehetőség volt és miután az upc-nél a kábellel is gondunk volt eszünkbe nem jutott a műholdas verziójukat választani. T-home mellett döntöttünk sat extra csomagba vagyunk és 2 beltéri van (a második 870ft havonta) elsőre kaptunk egy szép igényesen kinéző fekete beltérit...a másodikat később kértük amin már van hdmi stb bemenet ez egy intek ami szürkés és egy kínai piacos cucchoz hasonlít mert ránézésre is egy nagyon gyenge minőségre hasonlít és csúnya is....a gyenge minőségre vissza térve, amikor áram alatt van zúg,egyszer érzékeli a kártyát egyszer nem (ez már a 3. és még mindig pont ugyan ott tartunk mint az elsőnél,hogy egy rakás sz.r ,de már meguntam a berohangálást és reklamálást.Így az egy háttérbe eldugott ritkán használt régi tv-re van rákötve és a régebbi amin se hdmi se ilyen extra bemenetek nincsenek az van simán rákötve a lapos tv-re és tökre illik is a tv-mellé :D Ha cudar módon nagyon beborul az ég akkor ez van és nincs adás (de ennél számít is rá az ember nem úgy mint anno a kábelesnél ami feszt elment és az upc elég lelkesen változtatta a csatornáit össze vissza).Ha az újabb gyenge dekódertől eltekintek akkor teljesen elégedett vagyok és a csatorna kínálat is teljesen megfelel....
2014. jan. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
UPC Direct egy értelmű nem is kell rajt gondolkodni! Nekünk T van de mindig nyüg van vele a UPC meg korrekteb szerintem ja és mellesleg a T csak akkor adja "olcsóbban" ha van mellé neted meg telód! De a teló meg a net se jó! T kicsúkva mert csak baj van velük de a te döntésed én csak segíteni akarok!
2014. jan. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Elöző vagyok!


És a UPC-nél a Super Pak se rossz ott is van egy csomó HD csati (98 össz Film Boxokkal) Tehát érdemes átgondolni az fix ha letellik a T-s én száguldok a UPC Directhez!

2014. jan. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Upc. ha én T-s lennék és lejárna én már is váltanék a upc - re.


de a te döntésed

2014. ápr. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
UPC Direct,nekem volt Telekom de lemondtam,mert sz@r volt a kép és nem voltak korrektek sem! Túl is számláztak,szóval a T-ből örökre elegem lett
2015. márc. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 fuszika75 válasza:
Közel egy éve van Telekomos Sat-TV-nk, de soha többet nem választanám még egyszer. Kedvező volt az árfekvése a telefon és az internet mellé, ezért beugrottam, csak utána vettem észre, hogy egy csomó adót, ami máshol alapból benne van, minicsomagokba raktak, azokat is beszámítva már jóval drágábban jön ki, mint korábban. Előtte UPC műholdas tv-m volt kb. 6-7 évig és csak a váltás után tudtam meg, hogy milyen jó dolgom is volt akkor. A T-s HDMI-s nem felvevős dekóderük (Huawei) tetű lassú, a műsorújságba sokszor hosszú másodpercekig tart lapozni, ráadásul sokszor nincs is rendesen kitöltve, vagy téves adatok vannak benne. A UPC-nél csak akkor ment el a kép, ha vastagon állt a hó a tányérban, a T-nek már egy közepes eső is betesz - bár itt valószínűleg a pontatlan pozícionálás lehet a ludas. A HD adásoktól sem vagyok elájulva, mintha alacsonyabb bitrátával sugároznának, ha egy földi M1-et összehasonlítok a műholdról jövővel, egyből látszik a különbség. Amint lejár a hűség, megyek vissza az UPC-hez.
2016. nov. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!