Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mi van, ha nem fizetem a UPC...

Mi van, ha nem fizetem a UPC előfizetést?

Figyelt kérdés
UPC-nél vagyok, van 1 év hűségidőm, de kaptam egy sokkal jobb ajánlatot egy másik szolgáltatótól. Mi van akkor, ha a másik szolgáltatóval kötök szerződést és nem fizetem a UPC-t? Nem lemondani akarom, hogy a kötbért rám terheljék, egyszerűen csak nem fizetem a havidíjat. Mit csinálhatnak velem?

2013. máj. 30. 13:35
 1/5 anonim válasza:
nem kel lemondanod majd ők megteszik...
2013. máj. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
behajtják rajtad
2013. máj. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem fizeted, előbb korlátoznak, aztán lekötnek. Ekkor már több havi elmaradásod van, amire folyamatosan jönnek a kamatok. Hiába mondja fel a szerződést, ott fog gyűlni az adósságod kamatokkal, aztán majd kiadják egy adósságrendező cégnek. Szóval mindenképp fizetni fogsz, a kérdés, hogy melyik éri meg jobban.
2013. máj. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 SzilKa ***** válasza:
100%
Pedig be fogjak hajtani rajtad az elmaradt dijakat, a kamatokat es a kotbert is. Nem veletlen a husegido, lekotelezted magadat egy evre mellettuk. Majd utana valts inkabb, ha ez mar lejart.
2013. máj. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bizony...még a lejárat napján sem tanácsos váltani, csak a következő nap..addig viszont fizetni kell..úgy már nem éri meg az új szolgáltató...aztán majd attól is jön jobb...


fizess, és várj.

2013. máj. 31. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!