Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha nem fizetem be 2-3 hónapig...

Ha nem fizetem be 2-3 hónapig a számlám, akkor bontják az előfizetést, hűségidőt?

Figyelt kérdés

Szaval 5500Ft egy számla, mobilnet. Telenornál.

Sajnos ahol lakok nagyon lassú és nem éri meg,

ha bontani akarom a szerződést, akkor 50000 Ft,de nincs rá pénzem.

A hűségidő szeptemberben jár le.

Valakinek valami tapasztalat??


2011. jan. 27. 12:24
 1/4 A kérdező kommentje:
* Szóval
2011. jan. 27. 12:25
 2/4 anonim ***** válasza:
olvasd el a szerződésed. Tudod azt a papírt amit aláírattak veled (amit el kellett volna olvasnod mielőtt aláírod). Ott lesz benne.
2011. jan. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Na igen.. de annyit költöztem egyik albérletből a másikba..hogy fene se tudja hol van, de letöltöm neten.

Viszont érdekelne, hogy járt már így más is, saját tapasztalat..

2011. jan. 27. 15:05
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha nem fizeted be a számlát, akkor szerződést szegsz, ami azzal jár, hogy egyben kell kifizetned az ominózus ötvenezret, mintha te bontanád fel a szerződést...

(Az sincs kizárva, hogy megfejelik valami plusz büntivel, de ez a szerződésedben van benne.


Szerintem várd ki azt a néhány hónapot, még mindig olcsóbban jössz ki, mintha megszüntetnéd.

2011. jan. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!