Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ha bulit szerveztek akkor...

Ha bulit szerveztek akkor hogy ültettek le olyan "sok" embert?

Figyelt kérdés

Kisfiamnak tartjuk a szülinapját.Ha mindenki eljön akkor azért leszünk minimum 20-an. Ennyi embert le se tudok mondjuk torta vágásnál ültetni. :(

Vagy túl aggódom?


2013. aug. 23. 20:28
 1/4 anonim válasza:
Szerintem emiatt egyáltalán ne aggódj, a mi családunkban mindenkinek kicsi lakása van, panelban lakik szinte mindenki, mégis sokan összegyűlünk ha valamit ünneplünk és eddig sosem volt probléma. Valahogy mindig megoldják az emberek. Tortavágásnál sem fog mindenki ülni, az csak a filmekben van úgy. Mindenki mászkál majd, beszélgetnek, senki nem arra fog figyelni, hogy le tud ülni vagy nem.
2013. aug. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem aggódod túl, egy jó házigazdának -asszonynak mindenre van gondja. Ha pl nincs elég hely akkor lehetne úgy hogy azokat akik már kaptak tortát leülteted az ágyra, vagy éppen oda ahol van hely. Amúgy nem hiszem hogy mindenki el fog menni, bár ezt még nem tudhatjuk kinek mi jön közbe, túlaggódni nem érdemes. A lényeg hogy az adott szituációban légy találékony és akár rögtönözz játékokat. Én pl soha nem voltam népszerű, zárkózott voltam, de anyukám kiskoromban annyira feldobta az ötleteivel a gyerekzsúrt, hogy tiszte gyerekparadicsom lett.
2013. aug. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocsi, a második része nem témához kapcsolódik, szóval csak az a lényeg hogy legyél találékony és ne aggódj, de azért figyelj a háttérből mindenkire, hogy jól érezzék magukat.
2013. aug. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi mindig beszerzünk annyi ülőhelyet amennyire szükség van. Pl. kölcsön kérünk székeket, vagy sörpadot asztallal. Ha kicsi a helyiség, akkor a gyerekek külön szobában étkeznek és csak a tortavágáshoz jönnek ki a felnőttekhez, majd a szeletekkel visszavonulnak a szobájukba.
2013. aug. 24. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!