Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Próbáltál már kocsit mosni...

Róóz Peter kérdése:

Próbáltál már kocsit mosni mosogatószerrel?

Figyelt kérdés
Pont elfogyott a (Wash & Wax, Extra minőség, Koncentrátum) feliratú, drágán vásárolt autósamponom, és nagyon kellett volna egy tiszta karosszéria. Nem volt más itthon (nem írom le mianeve, nem reklámozok) csak mosogatószer, és meglepő lett az eredmény. Alig kellett több, mint egy mosogatáshoz (én a mosókefére raktam), és száradás után csili-vili lett a gépjármű. Máskor, ha nem töröltem át foltos maradt, most pedig foltmentesen száradt, mint (jó) mosogatás után a pohár. Csak nálam működik? (akinek van kedve, próbálja már ki)

2013. máj. 17. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Évekkel ezelőtt apukám mosogatószeres vízzel mosta le a Trabantunkat és később a Wartburgunkat is. Minden koszt, olajat, szennyeződést gyorsan eltávolított és utána ragyogott az autó!
2013. máj. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sosem használtam csili-vili drága autósamponokat! Legtöbbször egy kis Ultra derm + folyékony szappan kombinációval mosom le az autót.


A mosogatószerek reklámjából pedig tudhatnád, hogy jól oldják a zsírokat és foltmentesen száradnak!


Akár egy mosogató tablettát is feloldhattál volna, de az nem habzik.

:D

2013. máj. 18. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is mostam már mosogatószerrel. Unokatesómék mindig azzal mossák nem nem trabijuk van hanem másfél millás megane-juk
2013. máj. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a mosogatószer majdnem mindenre jó. Hiszen mosogatunk vele egyaránt fémet, műanyagot, üveget...ha utána olyan tiszta lesz az evőeszköz, hogy szájba vehetjük, akkor az autónak is elég jónak kell lennie : )
2013. máj. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Látom sok az okos ember.Ne mossatok autót mosogatószerrel.Az nem arra való.Olyan összetevőket tartalmaz a konyhai mosogatószer,ami ártalmas az autó fényezésére nézve,ráadásul a viaszt is leszedi róla.A legnagyobb hibája pedig a mosogatószernek,hogy tartalmaz sót is...Dörzsi szivacsozhatjátok is ennyi erőből az autótokat.
2015. dec. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!