Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miket próbáltál ki eddig...

Miket próbáltál ki eddig hajnövesztés gyanánt? Volt olyan, ami bevált?

Figyelt kérdés

Bármi érdekelne, amit eddig a hajatokra kentetek, kíváncsi vagyok, ki meddig megy el a hosszú hajért :)

(A kérdésem csak azoknak szól, akiket ez a téma érint, olyan válaszokra nem vagyok kíváncsi, hogy a haj növekedése genetikai és nincs semmi, ami gyorsíthatná, meg hasonlók, mert nem ez a kérdés. Köszi)


2013. jan. 30. 01:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem alapből hosszú hajam van, de mikor letettem a cigarettát (terhesség miatt) akkor méginkább gyorsan nőtt a hajam. Még 1 embert ismerek akinek a cigi lerakásától nőtt jobban a haja, de ő nem volt terhes.
2013. jan. 30. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 aya26 válasza:
Ricinusolaj, és próbáld kímélni a hajad, ne vasald, ha lehet ne hajszárítóval szárítsd hanem várd meg míg magától megszárad.
2013. jan. 30. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ricinusolaj, de jó a Panthenol is.

Tudom hogy erre nem vagy kíváncsi, de a leghatásosabb mégiscsak az idő :)

2013. jan. 30. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ricinusolaj, Bánfi hajszesz, Herba vita hajszesz, fejbőrmasszázs, koffeines sampon


Nálam a ricinus volt a nyerő, utána pedig a Bánfi :)

2013. jan. 30. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Bánfi, Vitanol C hajszesz, Herba Vita hajszesz, ricinusolaj, Revalid, dm-es hajkapszula, B vitamin komplex.

Egyik sem használt, sőt, a ricinustól csomó hajam kihullott. A vitaminoktól nőtt csak kicsit gyorsabban, a külsőleg alkalmazható dolgok teljesen hatástalanok voltak.

2013. jan. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
37%

Ricinusolajat használtam, de tönkretette a hajam, kihullott csomókban nagyon sok és elszínezte, élettelen volt tőle, én senkinek nem ajánlom, 2 hónapig járkáltam vizsgálatokra miatta, mire az orvosok mondták hogy a hajnövekedés nem befolyásolható, de mindenféle szerekkel sokat árthatok a fejbőrömnek. Szóval ész nélkül senki ne kencézze a haját, úgysem ér vele semmit, ha tetszik ha nem, a hajnövekedés tényleg genetika. Azon nem lehet változtatni.

Koffeines sampont és balzsamot már rég használok, erre is azt mondják hajat növeszt, de semmi ilyen hatása nincs. Viszont jó a hajnak, szép tőle.

Ezen kívül hajhullásra kaptam hajszeszt, erre is neten az okosok azt mondják hogy hajnövesztő hatása van, ami szintén nem igaz, ez csak a hajhagymákat erősíti meg, hogyha el vannak gyengülve.

2013. jan. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Én nem akarok hajat növeszteni, csak kíváncsi voltam, hogy ki mit használt eddig, mert annyi mindent olvasni.

Egyébként nem vasalom a hajam, olyannyira nem, hogy nincs is hajvasalóm, se hajszárítóm. Se semmi ilyesmim. A hajam magától szög egyenes :D

2013. jan. 30. 12:10
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem eddig legjobban az idő vált be. :D De emellett használok ricinus olajat heti egyszer. Csak szilikon és SLS mentes samponokat és balzsamokat használok. A hajamat általában vaddisznósörte kefével fésülöm, de néha fafogúval is. Műanyagot egyáltalán nem használok. Továbbá igyekszem egészségesen táplálkozni és hidegben mindig hordok sapkát. Állítólag nagyon gyorsan nő a hajam, legalább is egy barátnőm mindig ezt mondogatja.
2013. febr. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!