Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ti mennyire figyeltek arra,...

Ti mennyire figyeltek arra, hogy úgy éljétek a mindennapjaitokat, hogy ne zavarjátok ezzel az alattatok, mellettetek lakó szomszédot?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 6. 17:12
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Már semennyire. Néhány éve családi házban élünk, itt már nem kell foglalkozni azzal, hogy mennyire hangos a zene, vagy hogy mikor mosunk, porszívózunk, stb. Előtte társasházban éltünk, mi mindig nagyon figyeltünk arra, hogy ne zavarjunk másokat az életvitelünkkel. Ez a szomszédainkra viszont már nem volt igaz. Ezért is költöztünk el onnan, pedig nagyon szerettük azt a lakást. Akkor megfogadtuk, hogy soha többet társasház.
2013. ápr. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%

Ja, ja!

Soha többet társasház.

és

soha többet házastárs.


Mindegyikkel csak a probléma van!!

2013. ápr. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Bizony hogy foglalkozni a kell vele .Nem adhatod el a fél világot bármilyen zajkeltéssel sem .A családi házaknál is vannak szabályok,ami mások nyugalmának megőrzésére írányúlnak .

Ha nem tartod be ,majd rádöbbentenek , ha zsebbe kell nyúlni .

2013. ápr. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Harmadik. Első vagyok, tudom miről beszélek. Ha a szomszéd hallaná a zenét vagy a házimozit, akkor mi már régen süketek lennénk. 15 cm-es hőszigetelés, valamint hő- és hangszigetelő nyílászáról vannak a házon. Kipróbáltuk, felhangosítottuk a házimozi rendszert, bent már nem lehetett megmaradni, kint viszont alig hallatszott. A háztól 5 méterre pedig már semmi. A kertben pedig nem zajongunk, nem nyírom hajnalban a füvet, stb. Szóval nem félek, hogy bárki feljelentene e miatt.
2013. ápr. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, kicsit többen reménykedtem, de nem baj. Végülis gondolhattam volna hogy nem kapok majd olyan választ, hogy nem érdekelné valakit a szomszédja nyugalma. Ami azért érdekes, mert szerintem legalább annyian vannak így, mint aki figyel az ilyesmire. Érdekelt volna egy ilyen ember hogy érvel a döntése mellett, vagy hogy miért csinálja. Engem egy olyan felső szomszéddal áldott meg az élet, aki sem a szép szóból, sem a rendőrség figyelmeztetéséből nem ért. Ő ihlette a kérdésem. Csak mondom, hogyha valaki ilyen hasonlóan leszarom módon él, lehet hogy éppen konkrétan tönkreteszi a szomszédja életét. Hányingerem van már az ilyen buta emberekből...
2013. ápr. 7. 10:50
 6/6 anonim válasza:
100%
nekem a szomszédom egy olyan nő akinek két gyereke van. persze ez még nem jelent semmit :) de mikor este 9 után kezdi Őket rendre utasítani na azt nagyon utálom. Még az hagyján hogy van hogy 11 kor is üvölt a gyerekekkel na de az ahogyan ezt teszi. Hát mint egy kocsis. :( Engem azért zavar, mert nekem is van két kicsi gyerekem, és nem szeretném, ha ezeket a szavakat tanulná meg. Én nem szóltam neki semmit, mert itt albérletben vagyunk, nem akartam balhét. De igen meg tudja keseríteni a minden napokat mert tényleg minden este megy a balhé. Hát sajna ez van. Szerencsére már nem maradunk sokáig, ahova meg megyünk nem lesz közvetlen fal szomszédunk :)
2013. ápr. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!