Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Albérlet. Olyan nagyok az...

Albérlet. Olyan nagyok az igényeim?

Figyelt kérdés
Már kezd elegem lenni az albérletkeresésből. Kezdem azt hinni, hogy túl nagyok az igényeim. 35.000 Ft-ért szeretnék kibérelni egy szobát rezsivel együtt. Szobát, nem lakást! Kauciót nem szeretnék fizetni vagy csak nagyon keveset, max. 20-25 ezret és nem szeretnék putri környékbe és putri lakásba költözni. Szerintetek túl nagyok az igényeim?
2013. márc. 7. 15:32
1 2
 11/15 kovpet ***** válasza:

Nem az albi díja a sok, hanem a fizetés a kevés.

Mondjuk Gyula tényleg nagyon szép és barátságos, pár éve voltam ott és nagyon tetszett. De egy nagyváros soha nem tud olyan lenni mindegy egy kisváros, sajnos.

2013. márc. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

külső kerületben 20ért is kapsz szobát mindennel együtt, de onnan meg egy halál a közlekedés a város belső részeire. az egyik barátnőm ennyiért adja ki a kisszobát egy haverjának. a lakás az övé, szóval csak a rezsiminimalizálás miatt van szüksége bérlőre.


van néhány egyetemista ismerősöm, akiknek a szülei vettek egy nagyobb panellakást, hogy a drága gyermek kiadhassa a két kisebb szobát csoporttársnak, havernak. ilyen emberek közt kéne szétnézned, hátha van valakinek üres szobája.

2013. márc. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Pesten nagyobb fizetések vannak, azért olyan drágák a lakások, hiába mocskos az egész város. Amikor először jöttem ide, én is próbáltam olcsót keresni, de a jobb helyekért elkérik az árát. És nekem megéri a 40ezer is a szobáért, ha este nyugodtan és minden félelem nélkül mehetek haza.
2013. márc. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Kaució nélkül nem fogsz találni normális környéken, 1, de általában 2 havi kauciót el fognak kérni. Én 25 ezer plusz rezsi harmadáért bérlek egy szobát, de hárman vagyunk a lakásban és a szobám közös a hugommal. Fordított esetben.. te kiadnád a lakásod kaució nélkül? Ugye hogy nem... Hogy aztán ne tudd behajtani, ha esetleg valami kár történik a lakásban.


A másik meg, ezt már az egyik válaszolónak írom. A lakás tulaja persze hogy azt mondja h biztonságos a környék, nem fogja azt mondani, hogy egy putri a hely, és teli van c.-kal, mert akkor senki sem fogja kivenni a lakást, hiszen ki akar ilyen környéken lakni...

2013. márc. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

1, Igen, túl nagyok. Ha 35 ezred van egy szoba bérleti díjára amiben benne van a rezsi, akkor inkább maradj otthon.

2, Kauciót mindenhol kérnek mert sok a simlis és ha fizetés nélkül vagy kiegyenlített számla nélkül akarsz távozni abból vonják le.

3, Senkit nem érdekel, hogy te biztos egy rendes, aranyos, becsületes...stb ember vagy.... ez nincs a homlokodva írva és még ha ott is lenne, úgy se hinnék el! Ha jó környékre akarsz menni, fizesd is meg!

2013. márc. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!