Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Albérlet. Olyan nagyok az...

Albérlet. Olyan nagyok az igényeim?

Figyelt kérdés
Már kezd elegem lenni az albérletkeresésből. Kezdem azt hinni, hogy túl nagyok az igényeim. 35.000 Ft-ért szeretnék kibérelni egy szobát rezsivel együtt. Szobát, nem lakást! Kauciót nem szeretnék fizetni vagy csak nagyon keveset, max. 20-25 ezret és nem szeretnék putri környékbe és putri lakásba költözni. Szerintetek túl nagyok az igényeim?
2013. márc. 7. 15:32
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
jav. putri környékre. Az még kimaradt, hogy Budapest.
2013. márc. 7. 15:35
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Pesten rezsivel együtt azok.35-ért nem találsz normális környéken.
2013. márc. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Kauciót szinte mindenhol kérnek. Budapesten meg 35 ezerért szoba rezsivel? Hát, jobb helyeken sokkal drágább, a biztonságos (nem putris) helyeknek ára van.

Esetleg úgy jöhetsz ki ennyiből, ha többen laktok egy szobában.

2013. márc. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Robi.88. ***** válasza:
Nem az igényeiddel van baj hanem a pénzösszeggel...
2013. márc. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
A barátnőm is ennyiért bérli, 4-en laknak egy lakásban, külön szobája van és IX.kerület, 35.000-et fizet rezsivel együtt.
2013. márc. 7. 16:03
 6/15 A kérdező kommentje:
Persze mert gondolom a devizahitelesek felnyomják az árakat.
2013. márc. 7. 16:04
 7/15 anonim ***** válasza:
Rezsi alapból 3 szobás lakásban 3 főre 50-60 ezer.Bérletéért kér 60-80-at...elosztod 3 fele...rögtön 45-50ezer
2013. márc. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Mi Óbudán bérelünk egy egy szobás tégla lakást, távhővel. 50 a bérleti díj és a múlt havi rezsink 68e volt. (3 havi vízzel). 128e, 45 m2. Igaz, én itthon vagyok a gyerekkel, lehet azért ilyen sok a rezsink....
2013. márc. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Először is kérdés, hogy mi számít neked putri környéknek?

Aztán meg nálunk az 59 nm-es panel rezsije 4 főre 60 körül szokott kijönni, az leosztva már 15, ergo 20 körüli alapdíj marad. Kauciónak meg általában 1-2 havi díjat kérnek el.

2013. márc. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is ebben a dilemmában vagyok! Elegem van gyakran abból, hogy ebben a patkányfészek városban minden lakás olyan drága, és nem értem mire fel?! Oké, főváros, sok az egyetem, munkahely és szórakozóhely, de az ország legmocskosabb helye!


Vigyázni kell amúgy, mert én a múltkor rájöttem, hogy a pestieknek a biztonságos környék valami egészen mást jelent, mint nekem, gyulainak. Találtam egy kaució nélküli, olcsó rezsiköltségő, 20 ezres szobát, rákérdeztem telefonon, hogy milyen környék, mondta a főbérlő, hogy teljesen biztonságos, amikor kimentem megnézni akkor meg hemzsegtek a csövesek és a dzsipók, de szerinte biztonságos, mert (most figyelj!) nappal NEM OLYAN GYAKORIAK a lopások, és LEGFELJEBB CSAK BESZÓLOGATNAK! Megáll az eszem! Nekem az a biztonságos környék, ahol ha kedvem szottyan, hajnal kettőkör mehetek le fütyörészve sétálni, de ilyet meg 40 ezer alatt sehol nem találni!

2013. márc. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!