Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogy tudok művészfestéket...

Hogy tudok művészfestéket csinálni?

Figyelt kérdés
Milyen anyagok kellenek ahhoz, hogy festéket tudjak magamnak gyártani? Valahol hallottam, hogy lehet akril festéket csinálni otthon, csak nem tudom pontosan mi kell hozzá és hol lehet beszerezni.

2013. febr. 24. 18:47
 1/2 anonim ***** válasza:
A művészfesték pont nem akrilfesték!A pigmentje fémalapú általában!Lenolaj kencével lehet keverni festéket, mivel az olajfesték ún oxidatív úton száradó festék.Van olyan bolt ahol a festők is vesznek.
2013. febr. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Miért ne lenne az akril művészfesték? Valójában mit jelent az, hogy művészfesték? Én arra értettem, hogy kép festéséhez használnám fel. Ebben a felfogásban olyan festék mint az olaj. Az olajhoz mindenféle hígító kell, az akril pedig műanyag lapú, vizes alapú festék, vízzel hígítjuk, gyorsan szárad, azután pedig vízálló lesz mint az olaj.

Nagyobb mennyiségben akarok festéket, és eszembe jutott, hogy hallottam valahol, hogy lehet csinálni, és hátha ez kifizetődőbb. Ebben kérnék segítséget valakitől hátha valaki ért hozzá.Hol lehet venni, stb.

2013. febr. 25. 11:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!