Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Manapság mennyire éri meg...

Manapság mennyire éri meg lakást bérbe adni?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy eléggé le tudják amortizálni a bérlők, és persze jó lenne időnként ránézni, mennyire van rendben, de ennek nem szoktak örülni a lakók, meg ha messze lakok nekem is kényelmetlen. Viszont ha egy-egy lakó után teljes felújítás kell, az nem nagy üzlet, rakhatom félre a bérleti díjat hogy majd abból fizessem? Ha meg akkora összeget kérek, hogy abból erre is fussa, meg bevételem is legyen, nem venné ki senki. Inkább el kell adni, ha használni nem akarom?

2013. jan. 23. 04:33
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. A "ki fesse ki" részt úgy értettem, hogy ha csak néhány hónapig lakik itt valaki, nyilván nem lesz olyan drasztikus a változás, hogy ki kellene festeni, de a sokadik ilyen pár hónap után már látszódhat az elhasználódás. És 1-2 havi kaukcióból nem futja egy teljes lakásfelújításra. Szóval nem a tönkretett apróságok miatt tettem fel a kérdést, ahogy írtam is, hanem a komplett elhasználódás miatt, ami együtt jár a használattal.
2013. febr. 5. 12:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!