Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Különleges, "fogyatékkal élő"...

Különleges, "fogyatékkal élő" babát szeretnék varrni: ti hogyan érzékeltetnétek azt, hogy a rongybaba vak?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne, hogy a baba vak legyen, gondoltam már arra, hogy nem varrok neki szemet, így lenne a legegyszerűbb, de minden kreatív ötletet nagyon megköszönök! Ja még annyit, hogy egy 24 éves fiúnak lenne kabalának.
2009. aug. 23. 16:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
X szemek
2009. aug. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
vagy napszemüveg:D
2009. aug. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
87%
most ez lehet kissé bizarr, de talán ha sebeket, vagy sebszerűségeket alakítanál ki, azzal nagyon jól lehetne érzékeltetni...de ha ez sok nem szóltam...:)
2009. aug. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

ELnézve az ötleted, és a többiekét, a tiéd a nyerő :)


Esetleg még lehetne azt hogy van szeme, csak csukva van.

Ezt nem tudom hogy lehetne kivitelezni.

Vagyis varrnál szemöldököt, hagynál helyet, és vmi fonalakat tennél szempilla helyére, mint mikor csukva van vkinek a szeme.



De lehet hogy a szemtelen jobb.

2009. aug. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én fehér színnel varrnám ki a szemeket.
2009. aug. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Fekete szemüveg, és fehér bot. Tuti egyértelmű!
2009. aug. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én azt csinálnám, hogy a babának a szemét jó vastag fonallal, láncöltéssel varrnám ki : csak egy vonalat a szemei helyére, mint egy lecsukott szem! (Ezt a világtalan is ki tudja tapintani a kezével.)
2009. aug. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vagy esetleg egy szemkendőt a baba feje köré.
2009. aug. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én fehér, domború gombot varrnék, mert akkor van ugyan szeme, de nincsen tekintete, így mintha nem látna, olyan lesz. (Egy vak lány vagyok... beszélő számítógép segítségével írok.)
2010. okt. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!