Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ti tartanátok lakásavató...

Penszy kérdése:

Ti tartanátok lakásavató bulit albérletben?

Figyelt kérdés
Párommal most költözünk panelből,kertes házba,viszont ez is albérlet.Az ismerősök már kérdezik,hogy mikor lesz a buli?Szokás ilyenkor is,nem csak saját házba?
2012. aug. 24. 21:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én személy szerint nem tartanék, de ezek szerint az ismerőseitek igen. :)
2012. aug. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hülyeség. Ahogy az is, hogy meghívatják magukat a havverjaitok.
2012. aug. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Akarnak egy kis ingyenkaját, ingyenpiát.

Van eszük!

2012. aug. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Albérletbe sztem necces:D Egyébként nekem is rögötn az ugrott be,hogy ingyen kaja-piára ácsingóznak az ismik,azért forszírozzák ennyire a lakásavató bulit:D
2012. aug. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Lakásavató egy albérletben? Mégis kinek a lakását avatnátok fel a tulajét?

Na ne röhögtess világosítsd fel a haverokat, hogy lakásavató buli saját lakásnál van, az ember az első saját lakását szokta felavatni. Ez viszont csak egy költözés volt innen-oda.

Az albérlet költözéssel jár ide-oda, mit akarnak avatni? Szerintem is csak egy ingyen bulit akarnak.

2012. aug. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy csináltok, ha ők állják a cekket minden esetben, amikor egyik albiból ki, a másikba be!


No nehogy már ő a sajátjában meglehet, eszébe sem jutott bulit rendezni, tőled meg elvárja, hogy az albit ünnepeld!

2012. aug. 25. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a válaszokat,én is ezen a véleményen vagyok...
2012. aug. 25. 09:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!