Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szerintetek tényleg h. lyeség...

Szerintetek tényleg h. lyeség szobába laminált padló?

Figyelt kérdés

Szőnyegünk van, de amikor festettünk, a széleit durván lecsöpögtettük+ha szerelő jön be, luxus neki levennie az utcai cipőjét, és állandóan végigtrappolnak a szobán. Nincs takarítógépünk, ez a szőnyeg régi, és nehezen is mosható kézzel.

Azért gondoltam a laminált padlóra, mert könnyebben takarítható, elvileg fel is szedhető, így festésnél sem csepegtetnénk le.


2012. júl. 13. 07:52
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
58%
Miért lenne hülyeség? Ma már a leggyakoribb burkolási mód.
2012. júl. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Anya szerint sokkal hidegebb lesz miatta, ezért megnő a gázfogyasztásunk, és többet kell érte fizetni. Arról is szó volt a családban, hogy gyorsan kikopik, megkarcolódik, már akkor, miközben a nagy szekrényeket próbálnánk a helyükre rakni. És azt mondják, hogy sehol máshol nem látni ilyet, mindenhol szőnyeg van, ez az én agyrémem.
2012. júl. 13. 08:03
 3/25 anonim válasza:
100%

Laminált padlóra cseréltem az összes szőnyegpadlót. Nincs hidegebb. Valami futószőnyeget úgyis teszel gondolom, így nem lesz hűvös érzésed sem. Vannak már nagyon szépek, olyan igazi hajópadló mintájúak, annak meg kimondottan meleg hatása van.

Az biztos, hogy sokkal könnyebben takarítható. Ráadásul sokkal egészségesebb, mert nem nyeli el a port, mint a szőnyeg. Még magad is meg fogsz lepődni, hogy mennyi porcica keletkezik. A porszívózással a szőnyegből soha nem tudod úgy eltüntetni, mint a padlóról. Tehát én maximálisan mellette vagyok, életem egyik legokosabb döntése volt.

2012. júl. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

> Azért gondoltam a laminált padlóra, mert

> könnyebben takarítható,

Hát nagyjából ez az egy előnye van.

Minálunk fordítva van: anyám van a padló mellett, én a szőnyeget szeretem inkább. Igaz hogy nehezebben takarítható, viszont szerintem szebb, barátságosabb.

2012. júl. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

500 forint 20 négyzetméter takarófólia...és nem lesz lecsöpögtetve festésnél a széle sem, ha normálisan rögzíted...


amúgy nem lesz tőle nagyobb a gázfogyasztás, hogy lamináltra cseréled a szőnyeget

2012. júl. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Nekünk is laminált padló van,én szeretem.

középen van kb 2 méter átmérőjű körszőnyeg


szerelőket nem engedem be sáros időben amig nem húzalkodnak le

2012. júl. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

"szerelőket nem engedem be sáros időben amig nem húzalkodnak le"

Én napos időben sem engedném be őket, de itt hiába szól rájuk az ember, hogy cipő, akkor is rálegyintenek az emberre, és betrappolnak. Kisvárosban élek, ahol 1-2 fő van pl. gázszerelő is, nem érdemes rosszban lenni velük, különben ki se jönnek többet.

2012. júl. 13. 10:00
 8/25 anonim ***** válasza:
2012. júl. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Ha annyira nem képes, hogy kibújjon a cipőjéből, nem fog ráhúzni semmit sem. Ilyen kényelmesek.
2012. júl. 13. 10:15
 10/25 anonim ***** válasza:
Nálunk is laminált padló van és imádom mivel allergiás vagyok és ez sokkal könnyebben tisztán tartható mint a szőnyeg.Egyáltalán nincs hidegebb,de erre is tehettek kis szőnyegeket,ha annyira fontos anyukádnak.Nekünk az ágy két oldalán,ahol lelépünk van 1-1 kis,puha szőnyeg és ennyi.
2012. júl. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!