Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Anyu tegnap hozott egy 100...

Anyu tegnap hozott egy 100 ÉVES BABÁT. Kimostam de valami sárga trutymó jött ki a testéből, ami rohadt büdös. Mi ez?

Figyelt kérdés

Igen ramaty állapotba volt.Levolt esve a feje,a szemei kiestek,a ruhája piszkos volt.Szóval csúnya.Helyreraktam,a szemét visszatettem,ráfestettem.

Ki mostam a ruháit is. Picit beáztattam a testét, kikeféltem mert piszkos volt. Gondolom teljesen felszívta magát és ahogy csavartam ki ilyen sárga gusztustalan valami folyt az egész test-ből.Nem fertőző már egy ilyen régi baba? Elég ha csak kimosom kiteszem a ablakba és majd a nap kiszárítja? Kidobni nem fogok egy 100 éves babát amit már nem is gyártanak.


2012. jún. 14. 16:40
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
akkor hajrá:D
2012. jún. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Ez egy matyó baba. Ha a ruhát letudtad venni róla,próbáld a testéből a tölteléket száraz állapotban kiengedni. Lehet,hogy fűrészpor van benne. Régen ezzel is tömték a babákat. Valahol a hátán bontsd meg,a lábakat és a kezeket a felső részén,és tömd ki szivaccsal újra. Majd varrd vissza a kezeket-lábakat.
2012. jún. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Nem nyúlok hozzá.Tesóm tanácsára beszélünk a tihanyi babaházasokkal hogy mennyiért vennék át.Ő már beszélt egyszer az illetővel,aki azt mondta, egy rozoga állapotban lévő babát is átvesznek 30 e forintért.

A miénk még nem olyan rozzant lehet többet kapnánk.De kicsit sajnálom eladni...

2012. jún. 14. 18:03
 14/21 anonim ***** válasza:

Azzal gondolom tisztában vagy, hogy egy muzeális értékű terméket a nem megfelelő kezeléssel (mosás) értéktelen vacakká lehet tenni.

Ha nem értesz hozzá, akkor legalább előbb kérdezz, ne utólag dicsekedj, hogy milyen károkat okoztál.

2012. jún. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
ez nem dicsekvés.Az meg hülyeség hogy vacakká lehet tenni.Nővérem régi babáját 40 ezer forintért vették át úgy hogy mindenhova cipelte magával kiskorába és vagy 1000* lett mosva.És ne gonoszkodj...
2012. jún. 14. 18:16
 16/21 anonim ***** válasza:
És nővéred babája is 100 éves volt?
2012. jún. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
a nagymamánk barátnőjétől kapta;)
2012. jún. 14. 20:12
 18/21 anonim ***** válasza:

100 éves baba műanyag fejjel?

:D

(Gyártják, kimostam, stb...)

:(

2012. jún. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
igen képzeld;) elárulom hogy már 1900tól gyártanak műanyagfejű babákat;)
2012. jún. 14. 22:13
 20/21 anonim ***** válasza:

Vannak klórmentes fertőtlenítőszerek. Esetleg olyanba is beáztathatnád.

Nem poénkodtam, a hideg ráz a régi, esetleg sérült babáktól.

Első

2012. jún. 15. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!