Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mennyit költötök magatokra...

Mennyit költötök magatokra egy hónapban?

Figyelt kérdés
2012. jún. 9. 22:10
1 2
 1/12 anonim válasza:
31%
90000 Ft-ot kb, de ezt apától kapom.
2012. jún. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
2ezer kb.hajfestékre. ennyi
2012. jún. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
hajfesték ára..Többet nem..
2012. jún. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
4 ezer körül. Sajnos cigizem, és festem a hajam.
2012. jún. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Első vagyok, 9000-t akartam írni. :)
2012. jún. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Minden pénzemet magamra költöm. Víz, villany, gáz, az is rám megy el, ha én használom.
2012. jún. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ezt azért nehéz, mert ha a kaját is beleszámolom, akkor passz, soha nem néztük, hogy ki mennyit eszik, bár talán én kevesebbet. Viszont bevásárlásnál ugyanúgy fel van írva a hajfestéktől a cigarettáig minden, függetlenül attól melyikünknek kell (mármint nem a hajfesték :)).

Tehát mit értünk "magamra költés" alatt? Csak azt, amit kizárólagosan én használok? A kaját beleszámoljuk, vagy azt nem, mert úgymond közösen használjuk?

Pl. borotvapengét is kettőnknek veszünk, csak az egyik az enyém, a másik az övé és használatkor cserélgetjük a fejet (színkóddal megjelölve, hogy ne keverjük össze).

Vagy a fogkrémet hova számoljam? Néha ugyanazt használjuk, néha két különbözőt.

2012. jún. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Sőt, a fogamzásgátló hova számít? Tevőlegesen én használom, viszont elméletileg mindketten - mindkettőnk érdeke.


És számos ilyen van még. Tehát pontosabban lehetne úgy válaszolni, ha meg lenne határozva, hogy mit számoljunk ide. Így 20-30.000 ft-os különbség is lehet, vagy talán még több is a válaszban.

2012. jún. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
47 ezer forintot
2012. jún. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

ha csak úgymond a luxust nézzük, akkor bagó, hajfesték, kozmetikumok, bulizás, ruhák, akkor kb 30 rugót.


költhetnék kevesebbet is, de ha holnap fejemre esik egy tégla, akkor nem is éltem igazán :)

2012. jún. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!