Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogy intézzem ezt el, hogy ne...

Hogy intézzem ezt el, hogy ne legyen belőle konfliktus? (albérlet)

Figyelt kérdés
arról lenne szó, hogy a tulaj és a rokonsága nagyon gyakran mászkálnak a nyakunkra teljesen indokolatlanul bejelentés nélkül. volt hogy épp szexeltünk, vagy vendégeink voltak és csak úgy jönnek. mostmár állandó feszültségben vagyok, mindig azt várom hogy mikor toppannak be. mindegy hogy korán reggel 6óra van, vagy este 8. már több int egy éve vagyunk itt és még semmi gondot nem okoztunk. mindig kitalálnak valamit hogy épp mit akarnak csinálni.
2012. máj. 31. 12:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Egyszerűen mondd meg nekik így. Vagy a párod szóljon.

Mondd meg, hogy nem tudtok nyugodtan szexelni sem.

Előre min. 5 nappal jelentsék be magukat.

2012. máj. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Válts lakhelyet minnél hamarabb! Mert most még csak járkálnak de késöbb eltünik majd ez az.......
2012. máj. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szóljatok ki zárt ajtón, hogy épp eksön van, majd elszégyellik magukat. Nekik még cikibb lesz, hidd el.
2012. máj. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Amig ott laktok, addig kicseréled a zárat, ha elköltöztök, akkor meg visszateszed a régit.

Ha te béreled a lakást, akkor addig a tulajdonosnak semmi keresnivalója ott bejelentés nélkül. Mivel az esetleges károkért te vagy a felelös, az sem indok, hogy mi van, ha leég a lakás.

2012. máj. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem ennek a bérleti szerződésben rögzítve kell lennie, hogy mikor nézhetik meg a lakást, és milyen feltételekkel. Mi is adunk ki egy lakást, de ha épp valami dolgunk van ott, akkor előre megbeszéljük egy héttel, és csak akkor megyünk, ha a bérlőnek aktuális, és nem járunk a nyakukra. Ha ez le van írva, akkor mutasd meg nekik!
2012. máj. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

hasonló volt az előző főbérlőm bár ennyire nem durván..De feljárkált ezért-azért hál isten hogy kib@szott a lakásból a kutya miatt,nagyon örültem neki utáltam azt a nőt:)

Mostani főbérlőmet volt hogy fél évig nem is láttam,és csak havi 1x látom most is..

Ezzel arra akarok célozni hogy meneküljetek minnél előbb! Ezt komolyan mondom erről nem fog leszokni,neki ez a norma ..találtok jobb albérletet ne aggódj!

2012. jún. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!