Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Most már lassan betelik a...

Most már lassan betelik a pohár. Szerintetek jogosan? Albérlet.

Figyelt kérdés
albérletben lakom a párommal. és iszonyatosan rosszul érzem magam, mert állandóan úgy csináljak mindent, hogy jó legyen, mert akármikor rám törhetnek. a tulajra értem, a gyerekeire és a tágabb rokonságra. állandóan jönnek minden kérdezés nélkül, hogy alkalmas e, nincs e vendégünk, ráérünk e. és még csak nem is csengetnek hanem csak úgy feljönnek, ráadásul számomra vadidegen emberek kulccsal jönnek oda ahol elvileg én élek. ha már fizetek akkor csak van annyi jogom, hogy nyugodtan legyek. főként hétvégente vannak itt mikor, pont mi is pihennénk egy kicsit. eddig nem szóltam, nem is akartam, mert szükségem van az albérletre, de nem tudom hogy meddig mehet ez így tovább. sajnos másik albérlet nem jöhet szóba, mert ezt is egy évbe tellett mire megtaláltuk és nincs itt sehol sajnos olyan rossz környéken lakunk.
2012. máj. 28. 14:04
1 2
 1/14 anonim válasza:
Gondolom van szerzödés/papír arról, hogy Ti ott éltek nem? Ha van akkor vagy módosítsátok vagy nézd meg, hogy nincs e benne ehhez passzoló rész. Vagy csak mond meg Neki/k, hogy nem ezért fizetsz..
2012. máj. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Albérletbe a tulaj nem jöhet be.

Tehát te se vag köteles beengedni.

2012. máj. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, hogy köteles előre bejelenteni az érkezést, nem jöhet be kulccsal, csak ti engedhetitek be!!!
2012. máj. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
nincs ilyen rész, mostanában durvul ez a helyzet elfelé....
2012. máj. 28. 14:16
 5/14 A kérdező kommentje:
van hogy arra jövök haza hogy vannak itt vagy 10en.
2012. máj. 28. 14:17
 6/14 anonim ***** válasza:
OMG ilyet nem is lehet
2012. máj. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
1 szobát bérelsz, vagy egy egész lakást?
2012. máj. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

A tulaj nem mehet be az engedélyed nélkül.Fizetsz azért, hogy használhasd a lakását.

Néha, megbeszélt időpontban persze rá szoktak nézni a lakásra, hogy rendben van-e, de így bejárkálni nem lehetne.Mégiscsak az lenne a megoldás, hogy kerestek másikat.Esetleg távolabb, ha még a környék is olyan rossz.Én nem maradnék ott, az biztos.

2012. máj. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nincs joga csak úgy bemenni bármikor hozzád. Te fizetsz neki az ott lakhatásért. Módosítsátok a szerződést, ha kell keress meg egy ügyvédet.. Esetleg cserélhetnél zárat is!
2012. máj. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

nem, még a házban nem kaptam rajta őket, hanem családi ház, és az udvaron szoktak lenni. de akkor is, ha itthon vagyok akkor egyből jönnek be a házba. egyébként másik dolog, hogy mikor ide jöttünk azt mondták, hogy nincs kulcsuk a házhoz, csak az az egy amit nekünk ideadtak, erre a múltkor láttam a kulcs csomóján a házkulcsot.

ja és az egész házat bérlem. hogyan lehetne módosítani a szerződést?

2012. máj. 28. 14:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!