Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Most már lassan betelik a...

Most már lassan betelik a pohár. Szerintetek jogosan? Albérlet.

Figyelt kérdés
albérletben lakom a párommal. és iszonyatosan rosszul érzem magam, mert állandóan úgy csináljak mindent, hogy jó legyen, mert akármikor rám törhetnek. a tulajra értem, a gyerekeire és a tágabb rokonságra. állandóan jönnek minden kérdezés nélkül, hogy alkalmas e, nincs e vendégünk, ráérünk e. és még csak nem is csengetnek hanem csak úgy feljönnek, ráadásul számomra vadidegen emberek kulccsal jönnek oda ahol elvileg én élek. ha már fizetek akkor csak van annyi jogom, hogy nyugodtan legyek. főként hétvégente vannak itt mikor, pont mi is pihennénk egy kicsit. eddig nem szóltam, nem is akartam, mert szükségem van az albérletre, de nem tudom hogy meddig mehet ez így tovább. sajnos másik albérlet nem jöhet szóba, mert ezt is egy évbe tellett mire megtaláltuk és nincs itt sehol sajnos olyan rossz környéken lakunk.
2012. máj. 28. 14:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Itt az a kérdés,hogy mi az a cél,ami miatt folyton zaklatnak téged?Az is nagyon fura,hogy 10-en is van,hogy ott vannak!Ez így egyáltalán nem normális (egyébként én el is játszanám,hogy eltűnt valamim)-ne félj-utána nem csinál ilyet!!!!!
2012. máj. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy eladó a ház a hátatok mögött? Csak kíváncsiságból keress rá netes ingatlanos portálokon, hátha belefutsz.

Egyébként így azért még ő sem viselkedhet.

2012. máj. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem kell ahhoz szerződést módosítani, hogy ne járkáljon be hozzátok. Ezt nem teheti meg és kész. Ha nincs semmi kikötve a szerződésben, akkor havonta max. 1x mehet a pénzért vagy körülnézni, hogy minden rendben van-e.
2012. máj. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
nincs ilyesmi a szerződésben, hogy akkor jönnek amikor úgy tartja kedvük. ha nem fog változni, szóvá fogom tenni. lesz ami lesz...
2012. máj. 29. 14:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!