Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Burdából meg lehet tanulni...

Burdából meg lehet tanulni varrni?

Figyelt kérdés
Gondoltam veszek egy jó kis varrógépet és a Burdából a szabásminták segitségével megtanulok varrni..Szerinted lehetséges lenne?
2007. aug. 13. 13:00
 1/2 anonim ***** válasza:
82%
Lehetséges,de sok olyasmit is tudni kell a varráshoz, amit a Burda nem ír le.A szabásminták is olyanok,hogy aki nem átlagos méretű,utána kell igazítani.Ha van türelmed,és az alapvető dolgokat tudod,akkor remek dolgokat tudsz kreálni.Eleinte olcsóbb anyagot használj,és egyszerűbb szabásmintát.A varrógépnél ne spórolj,mert egy gyenge minőség elveszi a kedved a varrástól.A legelső,hogy tudj egyenesen beszegni valamit a géppel!Gyakorolni kell,mert csak úgy tűnik,hogy milyen egyszerű.Sok sikert és kitartást!
2007. aug. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
80%
Lepj kapcsolatba a Burda magyarorszagi kiadojaval es kerdezd meg mikor jelenik meg a "varrotanfolyam kezdoknek"(az elnevezes nem pontos, de van ilyen kiadvany)- kb. egyszer egy evben jelenik meg egy ilyen kulonszam. Az ilyen Burdaban nagyon aprolekosan meg van irva minden lepes,ahogyan ossze kell allitani a varnivalot. Szlovakiaban mar vettem ilyet(azert nem tudom pontosan a megyarnyelvu kiadvany nevet)
2007. szept. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!