Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Írd le légy szíves, hogy hol...

Írd le légy szíves, hogy hol élsz, ha dolgozni/tanulni ingázva jársz, légy szíves azt is írd le. Leírjátok?

Figyelt kérdés
Köszi szépen. Semmi értelme, csak megtudni, hogy az ország melyik részéről vagyunk legtöbben, Budapestiek kerültet is írjatok. Köszi
2011. júl. 17. 23:25
1 2
 1/12 anonim válasza:
Bakonycsernye 14L tanulni meg Hunyadi Mátyás Szakközép!:)
2011. júl. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

Dunakeszin lakom,Budapestre jarok suliba

16/L

2011. júl. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szegedi vagyok, itt járok suliba is.
2011. júl. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Budapesttől nem mesze élek egy nagyközségben, tanulni Budapestre járok, napi kb 3-3,5 óra összesen az utazás, átszállással, metróval, villamossal, távolsági busszal együtt. Dolgozni a lakástól nem messze, kb 2 km-re szoktam (gyalog vagy busszal, kedvtől függ), illetve itthonról.
2011. júl. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Budapest II. kerület, de egy éve elmentem egyetemre Debrecenbe, mert régen ott is laktunk.
2011. júl. 18. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Bp. 11ker, nem ingázok, itt van a túlparton a melóhely. átlibbenek a 4essel, oszt jóvan :)

az egyetem meg a Kálvin térnél van.

2011. júl. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Csengelei elágazásnál lakom(még éppen Csongrád megyében) és Szegedre járok dolgozni.Olyan negyvenvalahány kilométer,de nincs túlzott buszjárat,főleg hétvégén.
2011. júl. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Budapest XIII. kerületben lakom Angyalföld szélén, és IV. ker. Újpest központba járok dolgozni, kiszaladok az utca végére a l, és negyed óra múlva letesz a célnál :)

A legrosszabb az volt mikor az Örstől kifelé laktam a XVI.-ban, és a XII-ba a Forgách utcához kellett járnom dolgozni, napi 2,5 óra volt az utazás, utáltam :( A mostani lakástól az a munkahely is csak negyed óra volt, amiatt költöztem ide, de sikerült jól váltani :)

2011. júl. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Debrecenben lakom, nagyerdőn. Nem messze járok iskolába innen
2011. júl. 19. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Volk'y Nikto válasza:
Veszprémben lakok, és Várpalotán tanulok.
2011. júl. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!