Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ha veszek egy mini varrógépet...

Ha veszek egy mini varrógépet könnyen megtudom tanulni a használatát?

Figyelt kérdés
még nem volt ilyesmivel dolgom, filcet esetleg ágytakarót szeretnék varrni vele.
2010. jan. 25. 22:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az felesleges pénzkidobás(gondolom attól van szó, amit egs kézel is lehet müködtetni és ruhafélék beszegésére ajálnják) -ez ugyanis egy fonallal és láncöltéssel dolgozik, ami azt jelenti, hogy ha megpattan a varrat, akkor az egész szétfejtödik. Nekem volt régebben, de nagyon megbántam, hogy megvettem. Egy olcsóbb hagyományos varrógép sokkal okosabb ötlet, azzal tudsz tényleg varrni, és nem hiába dolgozol.
2010. jan. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A mini gépek semmire sem jók,még akkor sem.,ha nem lánöltéssel varrnak.Vegyél inkább egy olcsóbb gépet,és keress egy varrni tudó imerőst,aki az alapvető dolgokra megtanít.Vagy végy egy használt gépet,azok között is vannak nagyon jók.
2010. jan. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
diáklány vagyok ezért nem nagyon van rá pénzem sajnos.kézzel meg nagyon sokáig tartana megvarrni egy ágytakarót.
2010. jan. 25. 23:28
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdemes megvenned a minivarrógépet. Nem nehéz megtanulni a használatát, de nem sokra mennél vele.

Keress inkább egy olcsó, vagy használt varrógépet. Nem kell a "nagy márkák"-ból venned, egy egyszerűvel is meg tudod varrni ami kell.

Ha meg csak 1-2 dolgot szeretnél most varrni, kérdezd körbe az ismerőseidet, hátha van valamelyiküknek, vagy egy rokonuknak, ismerősüknek varrógépe amit szívességből használhatnál. Az is lehet, hogy találsz olyat közöttük, aki olcsón eladná neked az övét.

2010. jan. 26. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
én szeretnék foltot varrni, ezért szerettem volna venni egyet.de a neten látok 10e forint alatt használtat, csak félek megvenni.mert utána nincs aki segítsen:(
2010. jan. 26. 10:59
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Miben kellene segíteni? Magában a varrásban, vagy attól félsz, hogy rossz, vagy elromlik a gép?
2010. jan. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
h nem tudom majd használni a gépet.Tanfolyamot meg nyíregyházán csak ruhavarrásra találtam.
2010. jan. 26. 18:34
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha beírod a google-ba hogy varrótanfolyam, egy csomó linket kidob.

De gondolom, te nem profi varrónő akarsz lenni, magad is megtanulhatsz varrni. Régiségvásárban vagy antikváriumban találsz könyvet, ami varrni tanít; vagy ha nem kell, hogy sajátod legyen, szétnézhetsz a könyvtárakban is.

Itt pedig egy online varrótanfolyam, ingyenesen: [link]

Ha megveszed a varrógépet szánj rá némi időt, és eldobható maradék anyagokat, és gyakorold a varrás alapműveleteit.

Nem ördöngősség. Én itthon rengeteg mindent megvarrtam: függönyök, falvédők, párnák, ágyneműhuzatok. Annó a lányaimnak kisingek, szoknyák, ruhák, babakocsitáska, tornazsák. Ha valamennyire tudsz varrni, szabásminta alapján egy kicsit nehezebb dolgokat is meg tudsz majd varrni. Gyakorolni kell, és egyre jobban megy majd.

Bátorság és sok sikert! (ha kell egy kis segítség, írj nyugodtan, és ha tudok, segítek)

2010. jan. 27. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszönöm!a hétvégén szétnézek a boltokban is.
2010. jan. 27. 09:38
 10/11 anonim ***** válasza:

Az utolsó válaszoló vagyok.

Sikerült valamilyen gépet venned?

2010. febr. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!