Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ha választhatnál kertes ház...

Ha választhatnál kertes ház vagy panel?

Figyelt kérdés
2009. jún. 24. 13:10
1 2 3
 21/27 anonim válasza:

Mi már 1x elköltöztünk, deh akk. is falura, szal. kertes házban vagyunk most is, deh én úgy szeretnék panelban lakni, itt falun olyan csendes minden, és ha anyuék elmennek dolgozni, akk. egyedül vagyok legtöbbször, és ha panelban lennék, akk. biztos nem érzeném magam egyedül, ezért szeretek a rokonainkhoz járni, mert ők panelban laknak (:

Remélem azért vmikor ráveszem a szüleimet, h költözzünk panelba :D

2009. jún. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Csak kertes ház. Most is kertes házban lakok.

Azt tudod bővíteni, van udvar és nem áll kint az utcán a kocsid, a motor se a tárolóban van ami amúgy közös szal ha valakinek nem teszik a motorod akkor kiszúrja a kerekét vagy letöri a tükröt.

A panelban igaz hogy nem kell füvet nyírni, levelet söpörni meg havat lapátolni de legalább van egy udvar ahol tarthatod a kutyát, a kocsit, a motort, lovat stb.

2009. dec. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Csak kertesház, lehetőleg nagy kerttel!!!
2010. márc. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Egész életemben panelban laktam, most költöztünk ki kertesbe, Bp. mellé. Soha nem tudtam megszokni a panelt. Bár a kertben és a házzal valóban mindig van munka, ezerszer inkább ez.
2010. máj. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Szia 22:54-es!

Miből gondolod, hogy a panelban nem lennél egyedül, ha a szülők elmennek. Én csak két szomszédomat ismertem, az egyik a muterom volt (egymás melletti két lakás volt).

Ahol én laktam, ott az emberek lesz*rták, hogy mi van a másikkal.

2010. jún. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Megszokás kérdése is, ha mindig társasházban, panelban élted le az életed, akkor nem okoznak gondot az általad leirtak.
2010. jún. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
KERTES
2010. jún. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!