Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ha választhatnál kertes ház...

Ha választhatnál kertes ház vagy panel?

Figyelt kérdés
2009. jún. 24. 13:10
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
80%
Vmi ujabb epitesu panel, vagy tarsashaz terasszal!
2009. jún. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

mért nem kertes?Mi laktunk mind a két helyen. És a kertes sokkal jobbnak tünt. mostis ebben lakunk elnem birnám viselni egész életemet panelban.Az nem tetszik hogy én úgy éreztem nincs magábéletem.áthalatszottak a nyögések, meg ha furtak valahol 10-en mi az 1. emeleten laktunk.


Meg azt hogy a gyereket lekelet vinni a levegőre mindig sirt hogy menjünkmár le. mikor nekem dolgom volt,igy meg kiengedem kintre mindig kinézek rá és kész!homokozója van meg ilyesmi!

2009. jún. 24. 13:17
 3/27 anonim ***** válasza:
84%

nem mindenki akarja a kertet gondozni. mi olyan társasházban lakunk ahol 8 lakás van össz vissz.

Nagyon csendes, szomszédba egy kis baba van, de még soha nem hallottam sírni, néhe a szomszéd kérdezi, hogy nem zavar minket? De éjszaka sem hallatszik át.

Van egy kb 10 m2-es balkonom ahol sok sok irßag és paradicsom van. èn szeretek kertészkedni, de valaki még a teraszát sem teszi rendben.

2009. jún. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim válasza:
80%

Igen,az attol is fugg,h hogy telnek a napjaid. En hetkozben dolgozom reggel 8.30-tol du 5-ig, aztan elmegyek edzeni, szoval hetkozben minden nap 8-9 korul erek haza.(Egyebkent Londonban lakom) Van,h akkor allok neki takaritani,aztan hetvegen meg altalaban mozgasban vagyok, tehat szinte alig vagyok otthon. A kertes hazanal sok a teendo, a kert szuper, de nekem nincs idom rendbe tartani.

Most sem panelban lakom,hanem tarsashazban,amihez nyilik a nappalibol egy hatalmas terasz,akkora,h lehet barbeque-zni es kb 6-8 embert meg tudnek hivni. A nap egesz nap oda sut, hetvegen ott szoktam napozni. Nekem ez boven eleg.

Gyerekkoromban panelben laktunk es emiatt hetvegeken, szunidoben allandoan utaztunk,strandra jartunk a szuleimmel,ha kertes hazban laktunk volna,akkor tuti mindig otthon lettunk volna. Persze,ha lenne bejaronom,akkor szivesen elnek kertes hazban! :)

2009. jún. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
84%
Most kertes házban lakunk. Elindulásnak van egy lakásom, de nem szeretnék ott sokáig élni. Maximum 4-5- évig, vagy amíg nem lesz családom. Utána mindenképp át szeretnék költözni egy kertes házban. Csak ahhoz pénz kel,, amit gyorsabban össze tudok spórolni, ha társasházban élek.
2009. jún. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
72%
Ha kertes csak Pesten, abban a kerületben, ahol most is lakom. Innen nem mennék el, semmi pénzért (egyenlőre). Viszont mivel itt képtelen vagyok megfizetni egy családi házat, maradt a panel. Ez a sajátom, nincs rá hitelem. Nekem az anyagi biztonságom többet ér egy kertnél.
2009. jún. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
75%

Mi most panelban lakunk a szüleimmel (hárman vagyunk). Persze szeretnék kertesben lakni, mert szeretnék kiskutyát tartani, ami ugye tömbházban nem lehetséges ( vagyis az, csak nem akarom kínozni a kutyust). De elég félős vagyok, engem pl. megnyugtat, hogy a tömbházajtó is véd (igaz, egy profi betörő simán megpiszkálja). Azért kipróbálnám, de nekem így is kiegyensúlyozott életem van, nagyon szeretek itt élni,ahol most élek :)

15/L

2009. jún. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim válasza:
85%

Mindenképpen kertes ház!!

Álmom egy tóparti faház egy csendes helyen, verandával. :) De lehet nem tóparti is, lényeg, hogy pl. lehessen olyasmit csinálni, hogy kiülünk esténként a szomszéddal a teraszra sörrel a kezünkben, s dumálunk egy jót. Vagy feleségemmel, barátnőmmel, szerelmemmel, csak kiülünk, és nézzük a tó csillogását, vagy a csillagokat... ^^

2009. jún. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Kösz. na igen a kutyák....Nekünk most 9 kutyánk van ,és nem vagyunk tenyésztők!3200nm es telkünk van 80m hoszzú 40m széles. tényleg ez olyannak való ahol van idő a kertre is mert ha csúnyán néz ki akkor elveszi az ember kedvét is!nálunk nincs bejárónő, se kertész magam csinálom a férjem dolgozik a gyerekeket kiengedem a kertbe magam körül vannak ha kertészkedem. nézzük a virágokat ilyesmik:)Persze ere kell idő is ugyan én nem dolgozom ezek mégis teljes napomat kiteszik! mikor én füvet nyirok háát akkor odaadnám a kertet másnak szivesen!!!Már sokszor elegem van a heti 2 ször fűnyirásból. ha meg nem nyirom olyan csúnya nemtörődömnek látszik! hátul van a szábánk és nagy erkély ajtó van benne amiből ha felkelek az ágyból rögtön látom a kertet, teraszra lehet kimenni a szobánkból.Nagyon jó érzés ha kiülök a növények tuják,bambuszok,pampafűvek belenyúlnak a teraszba!
2009. jún. 24. 13:44
 10/27 A kérdező kommentje:
A szülim tóparton laknak:)De nem kertesházban inkább halastó mint tópark:) jó az ,de a siklok bejönnek a kertbe.
2009. jún. 24. 13:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!