Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Nálatok a postás viszi a...

Nálatok a postás viszi a szóróanyagot?

Figyelt kérdés

Én eddig akárhol laktam, mindenféle szórólapot külön emberke hozott, és most itt felénk a postás a levél mellé tuszkolja be a reklámújságokat.

Csak nálunk van ez így, vagy ez bevett szokás?

Nincs vele bajom, csak nem értem, miért a postás dolga reklámozni az ilyen-olyan áruházakat meg tetőfedő-munkásokat.

(Nem vagyok se postás, se szőrszálhasogató :), csak érdekel, másutt hogyan van ez. )


2012. ápr. 25. 09:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

az a postás, aki köt biztosításokat. pl vegyük józsi bácsit, és ilonka nénit, mindkettőjük postás. józsi bácsi minden hónapban tud kötni lakásbiztosítást, életbiztosítást, szépen árulja a sorsjegyet. ilonka néninek ez nem megy, bár a munkáját nagyon jól végzi. mégis ilonka néni az, aki majd nem fog nyugdíjat vinni, hanem csak ajánlott levelet, józsi bácsi jutalomból elviszi a nyugdíjakat, és rengeteg jattot gyűjt. az meg nem érdekli a kedves igazgató urat, hogy ilonka néni is jól végzi a munkáját, csak szegénynek nem megy a biztosításkötés.


bocsi, hogy hosszú lett :)

2012. ápr. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
nálunk már nem a postás hordja a tescós, pennys, auchan-os, euronic-es újságokat. arra van egy külön ember. most újabban a postások erőszakosan próbálnak az emberekre tuszkolni fundamentát, kaparós sorsjegyet, biztosítást. amelyik postásnak nem sikerül megfelelő számú kuncsaftot szerezni egy hónap alatt, annak lecsökkentik a fizetett óraszámot. ezt a cigányságot már!!!!
2015. jan. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!