Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ha befalazom a szellözöket...

Ha befalazom a szellözöket annak van valami hátránya? Már mást nem tudok kitalálni hogy ne érezzem a többiek büzét

Figyelt kérdés
2012. márc. 21. 19:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha befalaztatod, akkor igencsak megbüntetnek, meg a lakásod nem fog megfelelöen szellözni.
2012. márc. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
45%
Mi lenne, ha rendelnéd nekik a kaját?
2012. márc. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Talán előbb próbáld meg valamivel lefedni, és úgy körbe légmentesen "leszigetelni", hogy ha majd kell le tudd venni.


Nem tudom milyen szellőzőről van szó, elvileg ha te kinyitod időnként az ablakot és szellőztetsz nem lesz probléma.

2012. márc. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nincs ablaka a fürdöszobának. Szellőzőrács van régi fajta és büdösség jön belöle
2012. márc. 21. 20:08
 5/11 A kérdező kommentje:
Mért büntetenek még? Be se jön a alakásba senki. Akkor hugyot öntök bele elég volt a szomszédokból
2012. márc. 21. 20:12
 6/11 anonim ***** válasza:
Valami jó megoldás engem is érdekelne. Régi fajta rácsos szellőző van, ablak nincs. 4. emeleti lakás. A 3. emeleti szomszédtól cigaretta szag - én is dohányzom, de nem a lakásban - és macskapisi szag árad. Nyáron szinte elviselhetetlen.
2012. márc. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Elkezdődik majd penészedni a fal és a plafon, az sem lesz jobb!

Annak kellene inkább utánanézni, hogy a tető felé miért nem megy a szellőzés. Elvileg ugyanis te nem érezhetnéd a többieket. Lehet, hogy a tetőn a cső le van dugózva.

2012. márc. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha a szellőző megy, akkor nem érezni a szagot, nálunk is akkor van büdös, amikor a gondnok leállítja a szellőzőt, ennek nézz utána. Kérdezz arra is rá, hogy mikor volt a szellőző tisztítva, mert azt is kellene időközönként.

Ha nincs ablak és befalazod, akkor penészes lesz a fal.

2012. márc. 22. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
93%
nálunk is mindig büdös van,4. em.,vagy olajszag,vagy hagymaszag...mikor terhes voltam mindig ezektől hánytam..utállom én is..nem tudom itt is mi van de az egyiket már mi is leszilikonoztattuk egy vaslemezzel...így viszont nincs levegő a wc.-n ,de legalább nincs fokhagymaszag a lakásba,magam után meg mégis szívesebben szellőztetek..
2012. márc. 22. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
tegyél a szellőzőbe egy ventillátort.
2012. márc. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!