Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Valakinek a nagyszüleinél van...

Valakinek a nagyszüleinél van még kerti pottyantós WC?

Figyelt kérdés
milyen tapasztat az ilyen Wc-ről?
2009. jún. 9. 16:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
van,utálom mert tele van pókokkal
2009. jún. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
98%
Van igen! Ha gondoskodik róla az ember akkor nem gáz, rendszeresen kiseperni onnan, meszelés évente, seprűvel pókhálótlanítás hetente, a deszkát is minden hónapban lehet domestossal áttörölni. És egyáltalán nem büdös, még nyáron a legnagyobb melegben se.
2009. jún. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
42%
Van igen és az a véleményem, hogy már rég be kellett volna tiltani mert iszonyú gusztustalan.
2009. jún. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Van,de bent is és a bentt használják,a másik a kertben van,azt akkor hazsnálják ha mennek krumplit ásni vagy ültetni és csak azért mert már idősek és mire beérnének a cuccos is beérne a gatyóba:D
2009. jún. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%
Nekem a keresztszüleimnél van nem is ez a lényeg, én szerettem használni, egyátalán nem gusztustalan.
2009. jún. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
79%
17 00 Vagyok! Mi az, hogy betiltani? Tán meg akkarod nekem szabni, hogy ne üljek a pottyantos budira? Milyen jogon? Az, hogy te gusztustalanak ittéled az egy dolog.
2009. jún. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
76%

Van.

Tele van pókokkal meg minden más bogárral.

Ők szinte mindig ott végzika dolgukat, még télen is inkább kimennek a hidegbe, nemhogy a benti angol vécét használnák!

Ráadásul nincs is rajta ülőke, csak szimplán a fa anyagon ülnek.

Borzalmas...

2009. jún. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
93%
Nem dehogy. Régen én is használtam, de ma már korszerűtlen és nem higiénikus. De azért jó ott ücsörögni egy jó kis újsággal.
2009. jún. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
az én nagymamámnál is van, igaz koszos, de "más" használni, mint az angol wc-t. (én fiu vok csak nagy WC-re használom) a lányok szoktak pisilni is bele (úgy hogy nem kakilnak?)
2009. jún. 9. 17:15
 10/15 anonim ***** válasza:
93%

28 éves vagyok és mikor kicsi voltam volt, egy hobby telkünk ahol ilyen wc volt. èn annyira utáltam 3-4 évesen is hogy azt mondtam azért nem megyek oda mert nincs húzókája, pedig csak a pókoktól féltem, egyszerüen utáltam oda menni.

Aztán mikor nagyobb voltam, az egyik barátom nyaralójában töltöttük a nyarat ahol kerti csap meg ilyen wc volt, hát azt sem szerettem, de elviseltem, és tényleg büdösre sehol nem emlékszem.

2009. jún. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!