Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Pisilhet a lányom pottyantós...

Pisilhet a lányom pottyantós wc-be?

Figyelt kérdés
3 éves, nem rég lett szobatiszta. most fogunk kimenni a szőlőnkbe több napra, ott pottyantós wc van. itthon bilibe és wc-be is pisil. vigyünk bilit, vagy pisilehet a pottyantósba is vagy pisiljen a fűbe?

2011. júl. 11. 23:15
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Én a füvet választanám.... Enyém is szobatiszta, 2,5 éves, de idegen wc-be amúgy sem szeret pisilni, mindig ki kell vinnem a fűbe ilyenkor. A pottyantós meg... hááát, finoman szólva, azok a szagok, ilyenkor nyáron... Inkább a fű!
2011. júl. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Vigyetek bilit, nem foglaal sok helyet.
2011. júl. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%
Jaaj, nehogy bilit vigyél már a tanyára! :)) Fűbe, bokor alá, fa alá, tetszeni fog a kislányodnak! :)
2011. júl. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Én is vinnék bilit kakihoz és aztán beleönteném a pottyantósba.Ha tovább tart a kakilás nem könnyű addig gugolni igy a bili kényelmesebb,ráadásul ha éjjel kell pisilniekönnyebb bilibe mint kimenni.
2011. júl. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
Vigyél csak bilit,elsősorban higénikussabb,másodsorban neked sem kell ott görnyedve tartani a gyereket.
2011. júl. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én vinnék bilit.

Én gyerekem nem pisilne soha a fűbe, inkább visszatartja órákon át.

Pottyantós meg büdi, nem biztos, hogy bejön majd neki, egy bili meg nem foglal nagy helyet, enni nem kér, úgyhogy vinném.

2011. júl. 12. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Bilibe vagy fűbe pisiljen. Nehogy vissza fröccsenjen a popsijára és a puncijára ami a wc-be van, mert attól kaphat fertőzést is.
2011. júl. 12. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A pottyantós közelébe ne engedd egyedül, bele ne essen.
2011. júl. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
ahogy az utolsó írta, mégcsak közelébe sem engedném.
2011. júl. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Simán pisilhet bele mi is hasznaljuk a két lányom is és semmi bajuk nem lett belole, a nagyobb önnállóan pisil-kakil bele, a kicsit segiteni kell. Én szoktam bele mi tenni ujságot alá mert elfedi a tartalmát, felültetem megvárom míg csurizik utána ha kell kakil kitörlöm ès kész. De ha csak pisilni kell akkor egyszerübb ha leguggol a szōlōben és a földre csurgat. Mi is inkabb pisilünk guggolva az udvaron mert a budi messze van. Nekem a kicsi nem akarta hasznalni de bejött az hogy beledobtunk wc papirt hogy lassa hogy nem veszelyes illetve mondtam hogy pisilje le. Terpeszben ülve nézett lefele aztan megindult a zuhé a papírra. Szóval nem lehet baja.
2015. nov. 29. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!