Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ilyenkor is nekem kell fizetni...

Ilyenkor is nekem kell fizetni? Panel lakásban lakom és az alattunk lakót eláztattuk de úgy hogy nálunk semmi sem csöpög és semminek nincs baja.

Figyelt kérdés
Tehát csak a csövek lehetnek a fallba ami elromolhatott, mivel több mint 40 éves az épület. Mivel én nem érzem magamat hibásnak, mert nem azért áztattam el valakit emrt csöpögött a csap vagy hasonlók iylenkor is fizetnem kell?
2009. máj. 24. 08:07
 1/6 anonim ***** válasza:
11%

Kedves Kérdező!


Te véltelenül nem szegedi vagy? Ugyanis minket sikerült eláztatnod, gratulálunk. A szobába nem csöpögött, nem is folyt, hanem ömlött a víz, a tapéta leázott és a szőnyeg tocsog a víztől. De még az erkélyes szobába is felázott a tapéta, sőt az előszobába a szekrényeket elöntötte a víz. A folyosóról már ne is beszéljünk.

Elhiszem hogy nálad nem csöpög semmi, mert ez MIND hozzánk folyt be!!!!

El kellett zárni az egész panelban a vizet miattad, nekünk kellett lemászni az aknába, amíg te szépen aludtál!

Amúgy ha van biztosítás nem neked kell fizetni, megnyugodhatsz, pedig azt érdemelnéd, hogy az utolsó forintig kifizesd!!!!

2009. máj. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
13%
Azt azért megemlíthetted volna, hogy nem is a csövekkel van a baj, hanem a diszkóból hazaérve elindítottad a mosógépet úgy, hogy nem csuktad be az ajtaját, mert neked ki kellett mosni a vörösboros felsődet!
2009. máj. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem szegedi vagyok, nyugi!!!!
2009. máj. 24. 08:32
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha a te lakásodban folyt valami akkor te/a te biztosításod fizet, ha a ház strangjainál történt valami, akkor a ház biztosítása fizet.
2009. máj. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Valamikor én is panelban laktam,és az alattan lakónál a fürdőszobában csöpögött állandóan a víz.Elég sokára sikerült kiderítenünk,hogy akkor csöpög,ha fürdünk.Ki kellett bontatnunk a fürdőkádat,és alatta volt szétcsúszva a vezeték.A víz összegyűlt a panel "tálcájában" és amikor telítődött,ment le a szomszédba.A Biztosító fizetett.
2009. máj. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
egyszer én is eláztattam az alattunk lakót, egy cső tört el a falban, én mit sem tudtam az ázásról. akkor derült ki számomra, hogy gond van, mikor a szomszéd szólt. a lakásbiztositásunk állta a költségeit.
2009. máj. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!